nahoru

Vorwerk Kobold magazín

Kompletní filtrační systém s integrovaným HEPA filtrem

Nový filtrační sáček Premium 3v1

Dokážete si představit, že vzduch, který vychází z vysavače Vorwerk Kobold VK150 je zhruba 1000 krát čistší než vzduch, který do něho vešel? Je tomu tak díky fitlračnímu sáčku Premium, který byl testován německým kontrolním technickým úřadem TÜV Nord a byl certifikován jako "Vhodný pro alergiky".

A to není vše: TÜV Nord prohlásil filtrační sáček Premium za první premium filtr na světě.  

Filtrační sáček Premium vděčí za svůj úspěch integrovanému HEPA filtru, který spolehlivě zadrží i mikroskopicky malé částečky prachu a alergenů, jako jsou exkrementy roztočů, pyly, nebo spóry plísní.

Vysavač Kobold VK150

Šetrný k životnímu prostředí, šetrný k Vaší peněžence, dobrý pro Vás

Filtrační sáček Premium s integrovaným HEPA filtrem, který je vlastně třemi filtry v jednom, zachytí 99,99% všech alergeních látek ve Vaší domácnosti. Zatímco vnější vrstva zachytí hrubé nečistoty, aktivní antipachové kuličky spolehlivě neutralizují nepříjemné pachy.

Znamená to, že i když jste až doteď potřebovali do vysavače tři různé filtry, odteď Vám již stačí pouze filtrační sáček Premium. Šetříte tak jak životní prostředí, tak i Vaši peněženku. Již si nebudete dělat starosti s tím, který filtr již potřebujete vyměnit, jednoduše vyměníte plný filtrační sáček za prázdný a celý filtrační systém máte vyměněn společně s ním.

Již žádné riziko kontaktu se škodlivými nečistotami
při výměně filtračního sáčku

Dokonce i ve chvíli, kdy se ho chystáte vyměnit za nový dokazuje filtrační sáček Premium svou  vysokou kvalitu. Automatické uzavření sáčku zadrží všechny nečistoty i alergeny bezpečně uvnitř sáčku a Vy se tak vyhnete kontaktu s vysávanými nečistotami, což Vám zaručuje absolutní hygienickou čistotu.

Vyrobeno v Německu

Vysavač Vorwerk Kobold VK150 vychází z tradiční německé kvality a zručnosti.

Filtrační sáček Premium

Nový Vorwerk filtrační sáček Premium s integrovaným HEPA filtrem je světovým unikátem!

Zdravé bydlení

Zbavte se přebytečné vlhkosti - může být škodlivá pro vaši domácnost i vaše zdraví.

Připravte Vaše koborce na zimu

Pečujte o Vaše koberce s vysavači Kobold ve spojení s ostatními výrobky od Vorwerku.