nahoru
 • Vysavač Kobold VK150

  Nová generace vysavačů nyní v moderním bílo-antracitovém barevné provedení: Kobold VK150 je ultralehký, skladný, snadno ovladatelný a přece dokonale výkonný!

Obrázky

Vysavač Kobold VK150

Nejnovější generace úklidového systému od firmy Vorwerk - vysavač Kobold VK150 - zaujme nejen svým ergonomickým designem a spolu s elektrickým kartáčem EB370 (resp. čističem pevných podlah SP530) tvoří dokonalý a bezkonkurenční tým vhodný pro vysávání všech typů podlah a koberců. Unikátní vlastností je automatické přizpůsobení sacího výkonu elektrického kartáče v závislosti na aktuálně vysávaném povrchu. Zároveň také šetří váš čas, energii i peníze!

Díky široké škále různého příslušenství máme řešení pro každou domácnost a s jedinečným filtračním systémem 3v1 obsaženým ve filtračním sáčku Vorwerk Premium, který jako první filtrační sáček na světě obdržel certifikaci TÜV, vás Kobold VK150 zbaví více než 99,99% prachu i alergenů a udrží tak vaši domácnost vhodnou i pro alergiky.

 

Vaše výhody

 • Ultralehký:
  S váhou pouhé 4 kg, a to včetně elektrického kartáče EB370, je nový Kobold VK150 jedním z nejlehčích vysavačů na světě. Praktické rukojeti umožňují jeho flexibilní využití všude, dokonce i na schodech.
 • Skladný:
  Vysavač Kobold VK150 je možné sklopit zcela naplocho a pohodlně tak vysát i prach pod postelemi či jiným nábytkem. Ve sklopeném stavu je i s elektrickým kartáčem EB370 vysoký pouze 13 cm.
  Zároveň se vejde do každé skříně - složený není větší než dvě krabice od bot.
 • Snadno ovladatelný:
  Je konec s narážením do nábytku! Při vysávání máte Kobold VK150 neustále pod kontrolou. Rotující kartáčky zajišťují jeho příjemně lehký pohyb a díky souhře kloubové hlavy s teleskopickou trubicí se z něj stává mimořádně obratný pomocník.
 • Dokonale výkonný:
  Koberce i pevné podlahy důkladně vysajete již při prvním rychlém přejetí, a to včetně těžce odstranitelných chuchvalců nečistot nebo zvířecích chlupů. Rotující kartáčky je odstraní beze zbytku a elektrický kartáč EB370 automaticky přizpůsobí sací sílu jakémukoliv vysávanému povrchu.

Mám zájem o předvedení vysavače

Vysavač Kobold VK150 - detaily:

Teleskopická rukojeť Koboldu VK150

Teleskopická rukojeť
Šetří vaše záda i místo

Nastavte si snadno délku teleskopické trubice podle své výšky tak, abyste měli při vysávání ergonomicky vzpřímené držení těla a nezatěžovali tak své záda. Pohodlné rukojeti a druhý vypínač vám vysávání také příjemně usnadní. Po dokončení vysávání zasuňte rukojeť zcela do těla vysavače a můžete jej uložit i do menší skříňky.

Úsporný motor Koboldu VK150

Úsporný motor
Silný, ale úsporný a nezvykle tichý

Šetřete při vysávání energii! Nový motor vysavače Kobold VK150 efektivně přeměňuje příkon o velikosti 900 wattů na maximální sací sílu a je tak šetrný jak k životnímu prostředí, tak i k vaší peněžence.

S nebývalou lehkostí
Nový motor není jedinečný pouze při vysávání, ale navíc je i mimořádně tichý, o 45% lehčí než jeho předchůdce a nepotřebuje žádnou údržbu.

Filtrační sáček Premium pro Kobold VK150

Filtrační sáček Premium
Tři filtry v jednom, i s integrovaným HEPA filtrem

Filtrační sáček Premium v sobě spojuje tři různé filtry a je schopen udržet 99,99% všech alergenů a jeho uzávěr zůstane neprostupný i při jeho výměně. Už jen proto je filtrační sáček Premium naprosto vhodný pro alergiky!

Pohodlná výměna
Filtrační sáček Premium vyměníte jediným jednoduchým pohybem ruky. To je velice pohodlné zároveň to šetří i vaši peněženku, protože fitlrační sáčky Premium jsou cenově výhodnější než tři samostatné filtry. A jen tak mimochodem - filtrační sáček Premium od společnosti Vorwerk je jediným Premium filtrem na světě, který obdržel certifikaci podle normy TÜV.

Kloubová hlava elektrického kartáče Kobold EB370

Kloubová hlava elektrického kartáče EB370
Manévrovatelnost a plynulé ovládání

S vysavačem Kobold VK150 se dostanete prakticky do každého kouta a vysajete tak i ta nejméně přístupná místa. Při vysávání máte nad vysavačem stálou optimální kontrolu, aniž byste naráželi do nábytku.

Snadné vysávání i pod nábytkem
Velice snadno vysajete také pod nábytkem či postelí. Kloubová hlava není pouze pohyblivá a snadno ovladatelná, ale lze ji sklopit také zcela naplocho, aniž by při vysávání ztratila kontakt s podlahou.

Elektrický kartáč Kobold EB370

Elektrický kartáč EB370
Dokonalý výsledek již po prvním vysátí

Již během prvního vysávání se snadno a beze zbytku zbavíte těžce odstranitelných zvířečcích chlupů a chuchvalců nečistoty na kobercích  i pevným podlahách.

Pohodlný na každém typu povrchu
Elektrický kartáč EB370 automaticky přizpsobí svou sací sílu v závislosti na aktuálním typu podlahové krytiny a vy tak nemusíte ztrácet čas nepohodlným přepínáním kartáče či dokonce výměnou hubice vysavače.

Mám zájem o předvedení vysavače

Vysavač Kobold VK150 - technické údaje:

 

Kryt:Kvalitní recyklovatelný tepelně tvarovaný plast
Motor:Bezúdržbový reluktanční motor s kuličkovými ložisky a s elektronickou kontrolou výkonu při jmenovitých otáčkách 60 000 ot./min.
Turbína:Jednostupňová radiální turbína
Napájecí napětí:220-240 V ~ 50/60 Hz
Jmenovitý příkon:900 W
Jmenovitý příkon
s nástavci a hubicemi:
max. 1300 W
Jmenovitý příkon
bez nástavců a hubic:
Stupeň A   130-900 W
1. stupeň   130 W
2. stupeň   450 W
3. stupeň   900 W
Akční rádius:
Dle vybavení min. 7 m (resp. 10 m) podle EN-IEC 60312
max. podtlak:
175 hPa
max. proud vzduchu:
41 l/s
max. sací výkon: 260 W při čistém filtru dle EN-IEC 60312
max. účinnost:32%
Objem filtračního sáčku:
2,5 l dle EN-IEC 60312
Emise prachu:
Cca 0,001 mg/m2 dle EN-IEC 60312
Hmotnost:Cca 3 kg (bez příslušenství)

Mám zájem o předvedení vysavače

Ocenění ve testu Reader’s Digest

Třetí místo pro vysavače Vorwerk
ve spotřebitelském testu Reader's Digest

03/2013

Značka Vorwerk byla vyhodnocena čtenáři v každoročním spotřebitelském testu "Dobrá značka" pořádaném společností Reader’s Digest jako jedna ze třech nejdůvěryhodnějších značek vysavačů v České republice
pro rok 2013.

Jeden z největších a nejkomplexnějších evropských spotřebitelských průzkumů European Trusted Brands (Dobrá značka) je realizován již od roku 2001 a jeho respondenty jsou čtenáři časopisu Reader`s Digest z více než 4 milionů evropských domácností, kteří hodnotí produkty ve dvaceti celoevropských a deseti lokálních kategoriích. Třetí místo v této prestižní anketě je proto pro Vorwerk velmi cenným!

Rady ptáka Loskutáka:
Alergeny v domácnosti

Reportáž pořadu ze dne 12. 4. 2014

Jaro už je za dveřmi a s ním přichází období, kdy se začínají objevovat v plném proudu pylové alergie. Co ale alergeny v domácnostech? Také se probouzejí k životu, nebo žijí celou dobu s námi? Bohužel druhá možnost je správná, a pokud nebojujeme efektivně s původci tohoto onemocnění, je jejich projev s časem narůstající a prohlubující se.

Přejít na stránku Loskutáka a přehrát video

Obsah reportáže o alergenech v domácnosti

Rady ptáka Loskutáka:
Jarní úklid v klidu a pohodě

Reportáž pořadu ze dne 8. 3. 2014

Jak dá jarní úklid zvládnout naprosto v pohodě, rychle a bez velké námahy, to nám prozradí tato reportáž!

Přejít na stránku Loskutáka a přehrát video

Obsah reportáže o čištění čalouněných a látkových potahů

Rady ptáka Loskutáka:
Čištění čalouněných a látkových potahů

Reportáž pořadu ze dne 22. 2. 2014

Blíží se jaro a s ním i doba, kdy hospodyňky plánují jarní úklid. Neměli bychom při něm zapomenout ani na čalouněný nábytek a potahové látky. Ukážeme si efektivní a rychlý systém čištění!

Přejít na stránku Loskutáka a přehrát video

Obsah reportáže o čištění čalouněných a látkových potahů

Rady ptáka Loskutáka:
Jak ušetřit čas při úklidu

Reportáž pořadu ze dne 7. 12. 2013

Vánoce jsou za dveřmi a každá hospodyňka chce mít svůj byt nebo dům dobře a kvalitně uklizený. To však znamená věnovat takovému úklidu i celý víkend. Jak zvládnout důkladný úklid rychle? Poradíme!

Přejít na stránku Loskutáka a přehrát video

Obsah reportáže na téma jak ušetřit čas při úklidu

Rady ptáka Loskutáka:
Jak si usnadnit úklid?

Reportáž pořadu ze dne 2. 11. 2013

Vysáváte, zametáte, vytíráte? A víte, že existují přístroje, které to zvládnou za vás! Nenechte si ujít tuto užitečnou reportáž.

Přejít na stránku Loskutáka a přehrát video

Obsah reportáže s tématem jak si usnadnit úklid

V e-shopu

Tip obchodního zástupce

 Tip obchodního zástupce
Malý, silný a všestranný pomocník od Vorwerku je skutečným umělcem: Vysavač Kobold VK150 zanechá Vaši domácnost již na první pohled zcela čistou a myslí sám za sebe. Kobold VK150 automaticky přizpůsobí sací sílu v závislosti na právě vysávaném povrchu a nemá tak vůbec žádný problém s tím, aby Vás zbavil problémů se zvířecími chlupy nebo aby zvládl vyčistit Vaše matrace. S tímto vysavačem pro Vás bude i vysávání zábavou!   

Více tipů