nahoru

Nástavec na pevné podlahy
Kobold HD50

Bezplatná linka

800 168 987 pondělí - pátek od 08,00 do 18,00 hodin (mimo pracovní dobu připojen záznamník)

Nástavec na pevné podlahy HD50

Praktický nástavec
pro údržbu pevných podlah

Pro rychlé a jednoduché vysávání pevných podlah, voskovaných podlah, parket nebo keramických dlaždic, kde je potřeba efektivní, snadno ovladatelný elektrický smeták, použijte nástavec na pevné podlahy Vorwerk Kobold HD50, který je nesmírně účinný na všechny druhy pevných podlah.

Nástavec na pevné podlahy Kobold HD50 je revoluční vysávací hubice, která se otáčí výkyvným pohybem, umožňuje tak přístup do všech míst, včetně těch nejnepřístupnějších, a vyhne se jednoduše všem možným překážkám.

Další důležitou vlastností nového nástavce na pevné podlahy Kobold HD50 je, že i přes výjimečný sací výkon jsou jeho ovládání a pohyb překvapivě jednoduché.

Vysávání podél stěn
Vysávání kolem nohou stolů nebo židlí
Vysávání v rozích

Bez námahy

Rychlé vysávání pod nábytkem, podél zdi nebo v úzkých koutech? S nástavcem na pevné podlahy HD50 to, díky jeho flexibilnímu otočnému mechanismu, není žádný problém a vy se tak dostanete, kamkoliv budete chtít. Manévrování kolem přejkážek je s tímto nástavcem velice snadné a o Vaše pevné podlahy je výborně postaráno.

Vysávání pod nábytkem
Tip obchodního zástupce

Tip obchodního zástupce

Tento nástavec je mým oblíbeným nástrojem pro úklid parket, laminátových podlah či dlažby. Flexibilní otočný mechanismus mi umožňuje lehký pohyb například okolo nohou stolu.   

Více tipů

Vysavač
Kobold VK150

Kobold VK150 je malý, lehký, tichý a výkonný úklidový systém nové generace, s kterým uklidíte doslova od podlahy až po strop.

Vysavač Kobold VK150

Robotický vysavač
Kobold VR100

Robotický vysavač který vítězí v nezávislých spotřebitelských testech robotických vysavačů.

Kobold VR100

V e-shopu:

Kompletní sada příslušenství

Kompletní sada příslušenství
Kompletní sada příslušenství pro Kobold 130/131/135/136/140

3995,00 Kč

Filtrační sáčky Premium do vysavače Vorwerk

Filtrační sáčky Premium do vysavače Vorwerk
Filtrační sáčky Vorwerk Premium do vysavače Kobold VK140/150 (6 ks)

470,00 Kč

Najděte nejbližší
zákaznické centrum

Poskytujeme kompletní zákaznický servis. Ať už potřebujete poradit, opravit Váš přístroj nebo si chcete některý z výrobků Vorwerk pořídit, naše zákaznická centra jsou tady pro Vás.