Tyčový aku vysavač
Kobold VB100

Připraven na cokoli

Domluvit si předvedení

Univerzální aku vysavač pro téměř všechny typy podlah

Vysává koberce a pevné podlahy pouze jedním kartáčem, bez problémů se zamotaným kabelem

Dlouhá výdrž akumulátoru

Snadná manipulace

Mimořádný výkon

Vhodný pro alergiky

Hlavní přednosti

DLOUHÁ VÝDRŽ AKUMULÁTORU

V závislosti na zvoleném režimu může vysoce kvalitní Li-Ion akumulátor vydržet až 80 minut. Celková výdrž akumulátoru v režimu maximálního výkonu činí 12 minut. Po úplném vybití se akumulátor dobije zhruba za tři hodiny.

Máte-li větší dům nebo pokud potřebujete uklízet velmi velké plochy, můžete si pořídit náhradní akumulátor a dobu provozu tak prodloužit. Akumulátor snadno vyměníte. Díky tomu patří nucené přestávky pro nabíjení akumulátorového vysavače minulosti.

Snadná manipulace

Doby, kdy jste museli hledat zásuvku nebo řešili, že je přívodní kabel vysavače příliš krátký, patří minulosti. Tyčový aku vysavač Kobold VB100 váží pouhých 3,3 kg, je připraven na všechny úkoly a vždy rychle po ruce.

S elektrickým kartáčem Kobold EBB100 nejsou rychlé přechody mezi laminátem, dlažbou a kobercem žádný problém. Praktickým nožním spínačem snadno změníte rychlost otáčení kartáče během několika sekund. V kombinaci se třemi úrovněmi sacího výkonu jsou přechody mezi různými typy podlah opravdu hračkou.

Prach podél soklových lišt nebo na stropě? Máme pro vás řešení – praktický vyměnitelný nástavec 2v1 vysavače Kobold VB100 byl navržen speciálně pro pohodlný úklid těžko přístupných míst a vysávání prachu nad podlahou. Nástavec 2v1 je vhodný pro snadný úklid každého koutu v domácnosti.

Potřebujete vyměnit filtrační sáček nebo baterii? Kryt na zadní straně tyčového aku vysavače Kobold VB100 k nim umožňuje snadný přístup a jejich výměna pro vás bude hračkou.

MIMOŘÁDNÝ VÝKON

Tyčový akumulátorový vysavač Kobold VB100 je díky standardnímu nastavení se středním sacím výkonem a běžným režimem rotace kartáče ihned připraven k použití. Sací výkon (max, med a soft) lze pohodlně nastavit na rukojeti a přizpůsobit jej množství prachu a nečistot. V parkovací poloze můžete vysavač snadno kdekoliv postavit, takže máte ihned volné ruce.

Nabitý Li-Ion akumulátor vydrží pracovat na nejnižší sací výkon až 80 minut, zatímco v režimu soft může tyčový aku vysavač Kobold VB100 vysávat na jedno nabití až 52 minut. Zakoupením dalšího vyměnitelného akumulátoru lze výdrž vysavače dokonce zdvojnásobit.

Agilní a lehký bezdrátový akumulátorový vysavač je dodáván s elektrickým kartáčem Kobold EBB100, který se postará o dokonalý úklid téměř jakéhokoli koberce nebo pevné podlahy. Nožním spínačem lze volit mezi dvěma režimy rotace kartáče – normálním a turbo režimem – které jsou indikovány LED diodami přímo na kartáči. Zatímco normální režim je vhodný pro úklid každodenního prachu, v režimu turbo vysaje vysavač ještě větší nečistoty.

vhodny-pro-alergiky

Tyčový aku vysavač Kobold VB100 je vybaven filtračními sáčky Premium FP100 s certifikátem TÜV Nord, které snižují kontakt s vysávaným prachem na absolutní minimum. S filtračním sáčkem Kobold Premium FP100 je likvidace prachu čistou záležitostí. 

Zvláště alergici si jsou vědomi, jak obtížné je zbavit domácnost prachu. S filtračním systémem a filtračním sáčkem Premium FP100 s certifikátem společnosti "TÜV Nord - Vhodný pro alergiky" je Kobold VB100 ideálním přístrojem pro alergiky, neboť zachycuje i alergenní částice jemného prachu.

Úklid nové generace

Nástavce pro každý povrch

Elektrický kartáč Kobold EBB100

Elektrický kartáč Kobold EBB100 důkladně vysaje koberce i pevné podlahy. Díky třem úrovním sacího výkonu a nastavení rychlosti otáček kartáče zaručuje spolehlivé a efektivní vysávání na téměř všech typech povrchů.

Více informací 

Čistič pevných podlah Kobold SPB100

Čistič pevných podlah Kobold SPB100 současně vysává i vytírá a také se vám neplete žádný kabel. Už žádné otravné ohýbání, manipulace s těžkými kbelíky vody, ani ždímání mokrých a špinavých hadrů.

Více informací 

Elektrický kartáč na čalounění Kobold PBB100

Elektrický kartáč na čalounění Kobold PBB100 zajišťuje důkladné a jemné vysávání choulostivých tkanin. S nástavci MP100 a MR100 zvládne také čištění matrací, které vede ke zdravému a klidnému spánku.

Více informací 

Technické údaje

Hmotnost
Hmotnost3,3 kg (Kobold VB100: 2,1 kg, Kobold EBB100: 1,2 kg)
Rozměry
(d × š × v)
Rozměry
(d × š × v)
Kobold VB100: 100 × 11 × 11 cm 
Kobold EBB100: 25 × 31 × 7 cm
Filtrační sáček
Filtrační sáčekIdeální pro alergiky, filtrační sáček Premium s certifikátem TÜV Nord, malý a lehký, objem 0,8 l
Motor
MotorBezúdržbový BLDC elektromotor (bezkartáčový stejnosměrný) s otáčkami cca 85 000 ot./min
Technické údaje
Technické údajeTyčový aku vysavač Kobold VB100
Kryt 
Kryt Vysoce kvalitní recyklovatelný tepelně tvarovaný plast
Ventilátor 
Ventilátor bezúdržbový BLDC motor s otáčkami cca 85 000 ot./min.
Jmenovitý příkon 
Jmenovitý příkon Sací výkony: soft 30 Watt, med 80 Watt, max 230 Watt
Vstupní napětí síťové nabíječky
Vstupní napětí síťové nabíječky220 – 240 V střídavého napětí, 50/60 Hz
max. podtlak
max. podtlak88 hPa
max. objemový průtok vzduchu
max. objemový průtok vzduchu21,0 l/s
Objem filtračního sáčku Premium
Objem filtračního sáčku Premium0,8 l
Hmotnost 
Hmotnost cca 2,1 kg, cca 3,3 kg s elektrickým kartáčem Kobold EBB100
Rozměry 
Rozměry cca 100 cm x 11 cm x 11 cm
Hladina akustického výkonu (s EBB100)
Hladina akustického výkonu (s EBB100)Koberec: 78 dB (A) re 1 pW 
Pevná podlaha: 79 dB (A) re 1 pW
Doba nabíjení akumulátoru
Doba nabíjení akumulátorucca 3 hodiny
Technické údaje
Technické údajeElektrický kartáč Kobold EBB100
Kryt 
Kryt Vysoce kvalitní recyklovatelný tepelně tvarovaný plast
Motor 
Motor bezúdržbový DC motor s otáčkami cca 17 000 ot./min.
Jmenovitý příkon 
Jmenovitý příkon 50 Watt
Napětí 
Napětí 28,8 V
Hmotnost  
Hmotnost  cca. 1,2 kg 
Kartáče 
Kartáče 2 vyměnitelné rotační kartáče
Šířka záběru 
Šířka záběru cca. 25 cm
Rychlost 
Rychlost normální 1800 ot./min. turbo 3800 ot./min.
Rozměry 
Rozměry cca. 25 cm x 31 cm x 25 cm
Hladina akustického výkonu (s VB100)
Hladina akustického výkonu (s VB100)Koberec: 78 dB (A) re 1 pW 
Pevná podlaha: 79 dB (A) re 1 pW

Posuňte se o krok dál s mobilní aplikací Můj Kobold

Chtěli byste využít výkonu úklidu naplno? Nová mobilní aplikace Můj Kobold poskytuje podporu a informace o údržbě produktů, vynikající zákaznické služby a základní údaje o produktech. Do aplikace Můj Kobold jsou navíc integrovány veškeré funkce aplikace Kobold Robot a můžete tak používat režim SPOT, manuální úklid, časový plán úklidu a další funkce robota. Programování robota nikdy nebylo jednodušší. Aplikaci stahujte zde.

iTunes Store Google Play Store

Video návod pro Kobold VB100

Rozsah dodávky

Základní sada aku vysavače Kobold VB100 se skládá z následujících součástí: 

  • Tyčový aku vysavač Kobold VB100 s baterií a vloženým filtračním sáčkem Premium FP100
  • Elektrický kartáč Kobold EBB100
  • Nástavec 2v1 pro úklid nadpodlažních prostor
  • Nabíječka pro tyčový aku vysavač Kobold VB100
  • Balení filtračních sáčků Premium FP100 (5 ks)
  • Návod k použití

Časté dotazy 

Tyčový aku vysavač Kobold VB100 lze pohodlně zapnout a vypnout pomocí zeleného tlačítka na rukojeti. Tři různé úrovně sání lze zvolit pomocí stříbrného tlačítka přímo pod zeleným tlačítkem, počet svítících LED diod na rukojeti poskytuje informace o příslušné úrovni sání. Pokud například svítí tři LED diody, znamená to nejvyšší úroveň sání. Navíc je na elektrickém kartáči Kobold EBB100 nožní spínač, kterým lze ovládat rychlost otáčení kartáče.

LED indikátor stavu přímo na těle vysavače Kobold VB100 ukazuje stav zaplnění filtračního sáčku a nabití baterie. Po zapnutí vysavače ve vzpřímené poloze udává počet zelených LED řádků aktuální stav nabití baterie. Žlutá barva LED indikátoru stavu oznamuje, že je třeba vyměnit filtrační sáček nebo že je v sacím kanálu snadno odstranitelná překážka. Červená barva LED indikátoru stavu informuje o větším problému. V tomto případě se prosím obraťte na zákaznický servis společnosti Vorwerk.

Elektrický kartáč Kobold EBB100 má dva rotující kartáčky a dva různé rychlostní stupně - normální a turbo režim, s nimiž lze dosáhnout optimálních výsledků jak u pevných podlah, tak i u koberců. Normální režim je vhodný pro každodenní úklid běžného prachu a nečistot, zejména na pevných podlahách. Turbo režim je vhodný pro odolné nečistoty. Při vypnuté rotaci kartáčků je vysavač Kobold VB100 vhodný také pro koberce s vysokým vlasem nebo pro třásně. Integrované LED diody na kartáči ukazují aktuálně nastavený režim.

Tyčový aku vysavač Kobold VB100 nemá funkci vytírání. Díky třem nastavením výkonu však Kobold VB100 dokáže uklidit téměř jakýkoli typ podlahy pouze s jedním kartáčem.

Inovativní technologie, jež je součástí elektrického kartáče Kobold EBB100, umožňuje jeho použití téměř na jakémkoli typu podlah, což usnadňuje a zefektivňuje každodenní úklid. Tyčový aku vysavač Kobold VB100 uklízí jemně a důkladně jak pevné podlahy, tak i koberce.