Vítejte ve Vorwerku!

Společnost Vorwerk byla založena v roce 1883 v německém Wuppertalu a v průběhu více jak 130 let se z původní továrny na výrobu koberců rozrostla v úspěšnou nadnárodní společnost. Výrobky Vorwerk přesvědčují miliony rodin po celém světě svou promyšlenou inovativní technikou i pověstnou dlouhou životností a navíc Vorwerk stále zůstává rodinnou firmou.

V České republice Vorwerk úspěšně působí již od roku 1992. Divize Kobold, která se zabývá prodejem prémiového úklidového systému i dalších vysávacích pomocníků do domácnosti, je jednou ze dvou divizí, které u nás májí své oficiální zastoupení.

Pojďte do toho s námi
a staňte se naším partnerem!

Budete pány svého času.
Budete mít možnost ovlivnit svůj příjem.
Budete se setkávat se zajímavými lidmi.

Přidejte se k nám a využijte jedinečné možnosti a příležitosti, které nabízíme. Ať již hledáte stálou práci, máte zájem o přivýdělek nebo se chcete jen setkávat s lidmi, např. během rodičovské dovolené nebo v důchodu, Kobold je pro vás tou správnou volbou.

Představujeme vám bývalou mzdovou účetní, jednu z našich nejlepších vedoucích skupin, do které by to na první pohled nikdo neřekl - seznamte se s Janou Kubínovou od Valašského Meziříčí a jejím příběhem.

Přidejte se k nám! 

 

1) Získejte si svůj Kobold za 3 měsíce

Máte zájem o úklidový systém Kobold VK200, ale chcete si peníze nechat na dovolenou nebo něco jiného? Přidejte se k nám a získejte si jej za pouhé 3 měsíce.

2) Vydělejte si peníze navíc

Hledáte přivýdělek ke svému zaměstnání, v důchodu nebo během rodičovské dovolené? Přidejte se k nám a určujte si sami, kdy a jak často budete pracovat.

3) Začněte s námi podnikat

Staňte se součástí našeho týmu a začněte podnikat bez vstupních investic. Přidejte se k nám a ovlivňujte si výši svého výdělku sami.

Výhody vaší spolupráce s Vorwerkem

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • kvalitní německé produkty

  • žádné vstupní náklady
  • odborné zaškolení zdarma
  • atraktivní provizní systém

  • motivační soutěže v průběhu roku
  • sladění profesního i rodiného života

Přidejte se k nám! 

 

Naši lidé a Vorwerk

Vorwerk mi dal šanci. 

Jana Ošlejková
vedoucí týmu poradců
oblast Brno

Jsem vdaná, mám dvě dospělé děti, bydlíme v našem domku se zahrádkou - jsme prostě taková normální rodinka. Moje původní profese byla zaměřena na gastronomii, takže jak jsem se vlastně dostala ke spolupráci se společností Vorwerk?

Poměrně snadno. Před třemi lety jsem zatoužila po novém úžasném vysavači Kobold. Ten mi předvedl obchodní zástupce Vorwerku a mimo jiné jsem se od něj dozvěděla, že ho mohu získat zdarma v atraktivním programu pro „nováčky“. Této nabídky jsem okamžitě využila a stala jsem se obchodním zástupcem. Senzační vysavač Kobold jsem získala prakticky hned a zároveň jsem byla adekvátně finančně ohodnocena. Kromě toho jsem navíc poznala spoustu nových přátel a známých, a to jak mezi zákazníky, tak kolegy v naší brněnské pobočce.

Po roce jsem opustila svoje původní povolání a rozhodla jsem se věnovat práci pro Vorwerk. Nabízím špičkové produkty, setkávám se se zajímavými lidmi, každý den je pro mne novou výzvou, novou zkušeností.  V současné době vedu skupinu obchodních zástupců a snažím se jim ukázat, jak být úspěšný v programu pro nováčky. V podstatě tento program byl i u startu mé kariéry ve Vorwerku.

Jsem vděčná za šanci, která mi změnila život. Díky skvělým lidem, kteří mi pomohli naučit se to, co umím, jsem si ve společnosti Vorwerk splnila nejeden tajný sen, třeba jako je poznávání exotických dálek.

Jana Ošlejšková, vedoucí týmu
Pavel Kouřil, vedoucí týmu
Splňte si své sny a dotkněte se úspěchu. 

Pavel Kouřil
vedoucí týmu poradců
oblast Olomouc

Ke společnosti Vorwerk a především k úklidovému systému Kobold jsem se dostal díky své rodině. Moje sestra a také neteř vysavač neustále chválily. Navíc hezky mluvily o lidech, kteří ve společnosti pracují. Začal jsem se tedy o Vorwerk zajímat více. Asi nejvíce mě nadchlo, že je v Asociaci osobního prodeje, takže samozřejmě dodržuje etický kodex prodeje.

Odhodlal jsem se a zajel do Ostravy na pobočku společnosti. Tam mě velice pěkně přivítali, proškolili a hned jsem odjížděl kompletně vybaven. Odvážel jsem si senzační přístroj Kobold domů. Vysavač mě naprosto nadchnul! Jak zpracováním, tak výkonem, spotřebitelským pohodlím a funkčností.

A já se stal prodejcem, neboli obchodním zástupcem! Když máte co nabízet, a já měl co nabídnout, tak se vám začne dařit. A mně se dařilo velmi!  V rámci motivace byla vyhlášena soutěž pro nováčky. První tři dostali za odměnu plavbu lodí po Středozemí. Byl jsem druhý a cestu luxusní lodí s programem all inclusive jsem si báječně užil.

Po půl roce od nástupu jsem dostal příležitost stát se vedoucím skupiny obchodníků. Byla to výzva. Práci jsem přijal a i v této roli se mi daří. V roce 2016 jsme já a můj tým v rámci soutěže získali za odměnu cestu do maďarských termálních lázní.Když nepolevíte v nasazení, věříte si a motivujete svůj tým, musíte počítat, tedy alespoň ve společnosti Vorwerk, s adekvátní odměnou.  Takže letos na mě čekala odměna snů - zájezd do Spojených arabských emirátů!

Jsme perfektní kolektiv úžasných lidí z celé České republiky a pracujeme ve společnosti, která ocení vaši aktivitu!

Dokažte sobě, rodině a všem, že to dokážete. 

Markéta Hrnčířová
manažer oblasti
oblast Olomouc

Dlouhá léta jsem pracovala jako prodavačka potravin u soukromníka. Ze své zkušenosti mohu říci, že práce prodavačky je naprosto nedoceněná. Jsou to doslova vydřené peníze v nepřetržitém provozu, kdy pracujete o víkendech i o svátcích.  Z tohoto kolotoče jsem se dostala díky tomu, že jsem otěhotněla a čekala své první vysněné dítě. A krátce na to přišla i druhá dcera, takže jsem byla znovu na mateřské dovolené.

Když byly mladší dceři dva roky, koupila jsem si nový vysavač od Vorwerku a zároveň mi byla nabídnuta možnost získat si tuto investici zpět. Díky mé kamarádce, která mě motivovala, jsem do toho šla – a tak jsem začala spolupracovat s firmou Vorwerk. Musím říci, že v mé rodině osobnímu prodeji nikdo nevěřil a samozřejmě mě od toho všichni odrazovali. Říkali mi, že na to prostě nemám – a právě tady nastal ten zlom. Chtěla jsem jim dokázat, že to zvládnu. Dva roky jsem úspěšně pracovala jako obchodní zástupkyně a díky Vorwerku jsem prožila krásné dovolené, dostala spousty hezkých dárků a za svou pracovitost i pěkné finanční ohodnocení, na které bych jako prodavačka nikdy za tak krátkou dobu nedosáhla.

Po dvou letech jsem dostala nabídku dělat vedoucí skupiny obchodních zástupců a tu jsem s radostí přijala. Měla jsem možnost být součástí skvělého týmu. Následující roky jsem ve firmě zažila spoustu změn, byl zaveden nový prodejní model, na trh byl uveden nový vysavač VK200 a já byla u toho!

Když chcete pracovat ve Vorwerku, tak musíte mít rádi lidi, musíte věřit firmě a hlavně musíte věřit sobě. Důležité je být pracovitý, ale zůstat skromný a mít pokoru. A možná právě díky tomu mi byla nabídnuta pozice Manažerky oblasti, do níž jsem nastoupila v říjnu 2016. Mým cílem je nadále rozvíjet pobočku v Olomouci, předávat moje zkušenosti novým obchodním zástupcům a naučit je dělat tuto práci s láskou a svědomitostí tak, aby byli úspěšní.

Markéta Hrnčířová, manažer oblasti

Přidejte se k nám!

Zaujala vás některá z možností spolupráce?
Vyplňte následující formulář a my se s vámi spojíme.

Údaje o Vás

* = Povinné pole