Vítejte ve Vorwerku!

Společnost Vorwerk byla založena v roce 1883 v německém Wuppertalu a v průběhu více jak 130 let se z původní továrny na výrobu koberců rozrostla v úspěšnou nadnárodní společnost. Výrobky Vorwerk přesvědčují miliony rodin po celém světě svou promyšlenou inovativní technikou i pověstnou dlouhou životností a navíc Vorwerk stále zůstává rodinnou firmou.

V České republice Vorwerk úspěšně působí již od roku 1992. Divize Kobold, která se zabývá prodejem prémiového úklidového systému i dalších vysávacích pomocníků do domácnosti, je jednou ze dvou divizí, které u nás májí své oficiální zastoupení.

Pojďte do toho s námi
a staňte se naším partnerem!

Budete pány svého času.
Budete mít možnost ovlivnit svůj příjem.
Budete se setkávat se zajímavými lidmi.

Přidejte se k nám a využijte jedinečné možnosti a příležitosti, které nabízíme. Ať již hledáte stálou práci, máte zájem o přivýdělek nebo se chcete jen setkávat s lidmi, např. během rodičovské dovolené nebo v důchodu, Kobold je pro vás tou správnou volbou.

Přidejte se k nám! 

 

1) Získejte si svůj Kobold za 3 měsíce

Máte zájem o úklidový systém Kobold VK200, ale chcete si peníze nechat na dovolenou nebo něco jiného? Přidejte se k nám a získejte si jej za pouhé 3 měsíce.

2) Vydělejte si peníze navíc

Hledáte přivýdělek ke svému zaměstnání, v důchodu nebo během rodičovské dovolené? Přidejte se k nám a určujte si sami, kdy a jak často budete pracovat.

3) Začněte s námi podnikat

Staňte se součástí našeho týmu a začněte podnikat bez vstupních investic. Přidejte se k nám a ovlivňujte si výši svého výdělku sami.

Výhody vaší spolupráce s Vorwerkem

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • kvalitní německé produkty

  • žádné vstupní náklady
  • odborné zaškolení zdarma
  • atraktivní provizní systém

  • motivační soutěže v průběhu roku
  • sladění profesního i rodiného života

Přidejte se k nám! 

 

Přidejte se k nám!

Zaujala vás některá z možností spolupráce?
Vyplňte následující formulář a my se s vámi spojíme.

Údaje o Vás

* = Povinné pole