“Takhle čistý se cítím nejlépe.“

Naprosto unikátní: Nový čistič koberců Kobold VF200 umožní hloubkové, hygienické a neuvěřitelně rychlé čištění koberců.

Rozumíme povrchům.

Domluvte si předvedení

Radost z koberců

Předložky a koberce vytvářejí útulnost domova. Aby zůstaly dlouho pěkné, stará se nový čistič koberců Kobold VF200 o jejich přesvědčivé a hloubkové hygienické vyčištění.

Hloubkové hygienické čištění koberců

Rychlé a snadné použití

VHODNÉ PRO ALERGIKY

Ochrana proti znečištění „anti-soil“

Bezúdržbový provoz s dlouhou životností

Atest od TÜV

Přednosti

Technologie 2v1

Kobold VF200 umožní optimální aplikaci a zapracování přírodního a vysoce účinného čisticího prostředku na koberce Vorwerk Kobosan Active. Po uplynutí doby působení (cca 30 minut) Kobosan vysajete a máte hygienicky a do hloubky vyčištěný koberec.

Hygienické intenzivní čištění

Rotující kartáč čističe Kobold VF200 zapracovává šetrně čisticí sníh Kobosan do koberce a zajišťuje tak dokonalý výsledek pro alergiky i všechny, kdo si cení maximální čistoty.

Jak na to? Návod k použití

1
Příprava
Naplňte dávkovací zásobník čističe VF200 potřebným množstvím přípravku Kobosan Active. Podle stupně znečištění a v závislosti na druhu koberce (výšky a hustoty vlasu) vám jedno balení 500 g bude stačit na cca 7 m2 koberce.

2
Aplikace a zapracování
Aktivujte dávkování Kobosanu sešlápnutím nožního spínače na čističi Kobold VF200. Zapněte Kobold VK200 (stupeň Auto) a přejíždějte čističem rovnoměrně v souběžných pásech po koberci. Koberec se pokryje potřebným množstvím Kobosanu.
Potom nožním spínačem zastavte dávkování Kobosanu a zapracujte jej do koberce přejížděním čističem VF200 po koberci nejprve napříč k původnímu směru práce a potom do všech čtyř stran. Pro optimální účinek čištění zapracovávejte každý čtvereční metr koberce po dobu cca 3 minut.

3
Vysušení a vysátí
Nechte Kobosan uschnout, pokud možno při otevřeném okně (cca 30 minut) a potom jej z koberce vysajte s pomocí automatického elektrického kartáče Kobold EB400. Hotovo!

Kobosan Active

Speciálně vyvinutý čisticí prostředek pro čištění koberců pomocí čističe Kobold VF200. Díky účinné technologii „anti-soil“ jsou koberce po vyprání déle chráněny proti nečistotám. Koberce tak zůstanou čisté a krásné podstatně delší dobu!

Koupit Kobosan Active 

Miniprůvodce světem koberců

Kvalita koberců se může podle materiálu použitém při jejich výrobě obrovsky lišit. Výška vlasu a podkladová tkanina koberce mohou být velice různé. Čím je hustota tkaní textilního vlákna větší, tím vyšší je také kvalita koberce.

Smyčky

Vhodné pro čištění čističem koberců Kobold VF200.

Velurové koberce

Výška vlasu do 1,5 cm se velice dobře hodí pro čištění čističem koberců Kobold VF200.

Netkané koberce

Nejsou vhodné pro čištění čističem koberců Kobold VF200.

Technické údaje

Kryt
KrytVysoce kvalitní recyklovatelný tepelně tvarovaný plast
Šírka záběru
Šírka záběrušířka přístroje v oblasti kartáče cca 310 mm
Otáčky kartáče
Otáčky kartáčeCca 2500 ot./min
Hmotnost
Hmotnost1,8 kg
Rozměry
RozměryVýška: Cca 11 cm (s ležícím kloubem)
Šířka: Cca 35 cm
Délka: Cca 35 cm (s ležícím kloubem)
Emise hluku
Emise hluku87 dB(A) re 1 pW hladina akustického výkonu s vysavačemKobold VK200 podle EN 60704-2-1

Servis

Často kladené otázky

Čistič koberců Kobold VF200 zvládá oba dva čisticí kroky. Po  naplnění nádoby čisticím prostředkem Kobosan jej rovnoměrně dávkuje na koberec, zatímco po sešlápnutí nožního spínače Kobosan do koberce zapracovává.

Toto je nyní práce čističe koberců Kobold VF200. Po  naplnění nádoby čisticím prostředkem Kobosan jej rovnoměrně dávkuje na koberec, zatímco po sešlápnutí nožního spínače Kobosan do koberce zapracovává. Díky tření dochází k odstranění nečistot z vláken koberce a jejich následné navázaní na Kobosan. Po zaschnutí Kobosanu (cca 30 minut), se pak Kobosan společně s navázanými nečistotami vysaje.