Takový výkon mne opravdu zvedá ze židle.

Dokonce i to nejchoulostivější čalounění bude díky elektrickému kartáči PB440 čistější než kdykoli dřív. Kartáčem se uvolní a odstraní chlupy domácích zvířat, drobky, nečistoty nebo zalezlá špína. A v kombinaci s nástavci Kobold MR440 a MP440 můžete kartáč Kobold PB440 použít dokonce i na čištění matrací!

Rozumíme povrchům.

Domluvte si předvedení

Nový Kobold PB440

Čalouněný nábytek působí atraktivně v každé domácnosti, ale vyžaduje speciální péči, pokud chceme, aby zůstal dlouho pěkný a příjemný. Přesně to je okamžik pro elektrický kartáč na čalounění Kobold PB440! Vyčistí šetrně a důkladně také těžce přístupná místa bez poškození tkaniny. 

Ochranná mřížka pro choulostivé povrchy 

Ideální pro autosedačky

Dokonalý pomocník pro majitele domácích zvířat

Důkladné odstranění alergenů

Odstranění dokonce i tvrdošíjné špíny

Rychlé připojení k vysavači Kobold VK200

Přednosti

Důkladně a šetrně

Existuje mnoho druhů tvrdošíjných nečistot: prach, výkaly roztočů, srst domácích zvířat nebo chomáče prachu. Posezení v čalouněném nábytku není proto pro alergiky vždy příjemné. Správné řešení přináší elektrický kartáč na čalounění Kobold PB440. 

Bezpečnostní mřížka na ochranu tkanin

Kartáčky nástavce, rotující proti sobě, uvolňují vibracemi nečistoty z vláken a ty se okamžitě odsávají. Textilní povrch je přitom chráněn praktickou ochrannou mřížkou a vibrující kartáče zabraňují, aby se částice nalepily na tkaninu. 

Hygienické: dokonalá čistota

Alergeny, jako jsou výkaly roztočů nebo jemný prach, se uvolní a vysavačem Kobold okamžitě vysají.

Ideální pro autosedačky

Také těžce přístupná místa se dají během chvilky vysát. Sací otvor na špičce kartáče nabízí maximální sací výkon pro důkladné vyčištění čalouněného nábytku a úzkých spár i ve vašem autě.

Dokonalý pomocník pro majitele domácích mazlíčků

V domácnostech se zvířaty se línání jejich srsti nedá zabránit. S novým kartáčem Kobold PB440 velice snadno a spolehlivě odstraníte všechny zvířecí chlupy z čalounění a textilních povrchů. A nezabere to ani tolik času!

Doplňkový set na čištění matrací

V teplé, pohodlné posteli se člověk cítí jako v bavlnce. Bohužel se v ní ale cítí dobře i miliony bakterií a roztočů způsobujících alergie. A to není zrovna příjemná myšlenka! Pro alergiky a každého, kdo touží po osvěžujícím a zdravém spánku, je proto naprosto nezbytné udržovat matrace v naprosté čistotě. Set na čištění matrací MP440 a MR440 je optimálním řešením pro všechny druhy matrací. Vyspěte se dobře!

”Tak hluboce uvolněná jsem nebyla už dlouho .... Prostě sen!”

The Set na čištění matrací MP440 a MR400 je pro údržbu všech matrací naprostou nutností a hraje velice důležitou roli pro zajištění zdravého a osvěžujícího spánku.

Rozumíme povrchům.

Domluvte si předvedení

KOBOLD MP440
NÁSTAVEC PRO ČIŠTĚNÍ MATRACÍ

Čističem MP440 se do matrací zapracuje čisticí́ prostředek Vorwerk Lavenia, a tím se dosáhne intenzivního hloubkového odstranění nečistot.

KOBOLD MR440
VYKLEPÁVACÍ NÁSTAVEC NA MATRACE

Vyklepávací nástavec na matrace Kobold MR440 uvolňuje nečistoty z matrace vibrováním.

Jak na to? Návod k použití

1
Nasypte na povrch matrace rovnoměrně obsah sáčku čisticího sněhu Lavenia. Jeden sáček stačí na důkladné vyčištění jedné matrace (1x2 m).

2
Zapracujte čisticí sníh Lavenia nástavcem Kobold MP440 rovnoměrně do matrace. Nechejte prášek působit asi 30 minut.

3
Vysajte matraci vyklepávacím nástavcem Kobold MR440, abyste odstranili čisticí sníh společně s navázanými nečistotami.

Technické údaje

Kryt
KrytVysoce kvalitní plast, s odnímatelnou sací koncovkou z nerozbitnéhopolyamidu
Motor
Motorbezúdržbový stejnosměrný motor s přímým převodem
Kartáčová mechanika
Kartáčová mechanika2 protiběžně rotující kulaté kartáče s cca 4000 ot./min, bezúdržbověuložené
Napětí
Napětí220 – 240 V střídavého napětí 50/60 Hz
Jmenovitý příkon
Jmenovitý příkon50 W
Hmotnost
Hmotnost600 g (elektrický kartáč na čalounění Kobold PB440)
440 g (nástavec na čištění matrací Kobold MP440)
300 g (nástavec na vysávání matrací Kobold MR440)
Rozměry
RozměryElektrický kartáč na čalounění Kobold PB440: Výška: cca 11 cm Šířka: cca 8 cm Délka: cca 25 cm
Nástavec na čištění matrací Kobold MP440: Výška: cca 6 cm Šířka: cca 18 cm Délka: cca 20 cm
Nástavec na vysávání matrací Kobold MR440: Výška: cca 5,5 cm Šířka: cca 25 cm Délka: cca 20 cm
Emise hluku
Emise hluku82 dB(A) re 1 pW hladina akustického výkonu s vysavačem Kobold VK200 v návaznosti na EN 60704-2-1 na čalounění
85 dB(A) re 1 pW hladina akustického výkonu s vysavačem Kobold VK200 a čističem matrací MP440 v návaznosti na EN60704-2-1 na matrace
84 dB(A) re 1 pW hladina akustického výkonu s vysavačem Kobold VK200 a vyklepávacím nástavcem na matrace MR440 vnávaznosti na EN 60704-2-1 na matrace

Servis

Často kladené otázky

Naše vývojové oddělení v německém Wuppertalu neustále pracuje na optimalizaci všech našich výrobků. V současné době jsme schopni říci, kdy budou vyvinuti nástupci elektrického kartáče na čalounění Kobold PB440 a čističe pevných podlah Kobold SP530. Oba tyto produkty jsou technologicky sofistikované i vysoce kvalitní a fungují perfektně také s novým úklidovým systémem Kobold VK200.

Kombinace různých nástavců je nezbytná z důvodu velmi specifických podmínek týkajících se čištění matrací, napříkladz důvodu různých povrchových materiálů, ze kterých jsou matrace vyrobené. Váš obchodní zástupce vám rád předvede konkrétní možnosti všech jednotlivých nástavců.

Celý set na čištění matrací je speciálně navržen pro elektrický kartáč Kobold PB440 a pouze spolu tvoří neporazitelný tým. Elektrického kartáč na čalounění v kombinaci s čističem matrací a vyklepávacím nástavcem jsou ideálním týmem pro čištění matrací, který vaše matrace zbaví i alergenů.

Mohu použít elektrický kartáč na čalounění Kobold PB440 k vysávání matrací namísto použití vyklepávacího nástavce Kobold MR440?