“Teď zářím čistotou  i ve všech koutech!.“

Nástavec na pevné podlahy Kobold HD60 s jedinečnou otočnou funkcí pro snadné a flexibilní vysávání.

Rozumíme povrchům.

1.995,00 Kč
včetně 21% DPH, <ul> <li>Pro objednávky do 500 Kč poštovné a balné 139 Kč</li> <li>Pro objednávky nad 500 Kč poštovné zdarma a balné 39 Kč</li> <li>Pro objednávky nad 2.000 Kč poštovné i balné zdarma</li> </ul>
Termín dodání 3-5 dní
Koupit

Neuvěřitelná flexibilita

Chytrá konstrukce s unikátním flexibilním kloubem! Nástavec na pevné podlahy Kobold HD60 je lehký a pohyblivý, díky čemuž umožní důkladný úklid i na těžce přístupných místech. Vhodný i pro všechny druhy tvrdých povrchů, a to jak pro robustní, tak i pro náročné pevné podlahy. 

Uživatelsky příjemný ergonomický design

Flexibilní otočný kloub

Pogumovaná kolečka pro šetrné přejíždění

Mimořádně dlouhá životnost

Přednosti

Otočná funkce

Otočná funkce 90° umožňuje bezproblémové́ vysávaní́ okolo všech překážek a na těžko přístupných místech. Stačí, aby se Kobold HD60 dotkl jedním rohem stěny, a celý nástavec se podle ní automaticky vyrovná. Vysávání je tak mnohem snadnější a výsledek ještě dokonalejší.

Oddělené sací kanály

Pro souběžné optimální vysávání jemného prachu a hrubších částic. Inovativní technické řešení umožňující nástavci Kobold HD60 vysát 111% všech částic jemného prachu a odstranit zároveň i větší nečistoty. Prach se tak již pouze neodsune stranou!

Všestranný a snadno ovladatelný

Teď již nestojí dokonalé čistotě nic v cestě! Nástavec Kobold HD60 se elegantně vyhne všem překážkám ve vaší domácnosti a dostane se díky svému plochému tvaru pohodlně i pod nábytek. Naše doporučení: Použijte nástavec Kobold HD60 jako praktický doplněk k automatickému elektrickému kartáči Kobold EB400 - pro rychlý úklid a dokonalou čistotu.

Servis

Často kladené otázky

Automatický elektrický kartáč Kobold EB400 je vhodný pro použití jak na koberci, tak na pevných podlahách. Je vybaven automatickou detekcí druhu podlahy a mění své nastavení během 0,7 sekundy, pokud zjistí změnu typu podlahy. Kobold HD60 je nástavec, který je určen výhradně pro použití na pevných podlahách a není vybaven automatickou funkcí.

Nástavec na pevné podlahy Kobold HD60 má větší základnu než jeho předchůdce, což mudodává větší stabilitu v parkovací poloze vysavače Kobold VK200.

Není to jen samotná konstrukce nástavce na pevné podlahy Kobold HD60 tvrdou podlahu, která byla revidována, ale také technologie.Zlepšení bylo dosaženo zejména u vysávání hrubých nečistot, vysávání velmi jemného prachu vespárách, hluku proudění vzduchu a podtlaku během vysávání.