ROZUMÍME
POVRCHŮM!

Nový úklidový systém Kobold VK200

Chci ho!

Nový vysavač Kobold VK200

Skladný, nepřekonatelně snadno ovladatelný a extrémně výkonný! Vysavač Kobold VK200 je ideální pomocník do vaší domácnosti, který vám usnadní úklid domácnosti a postará se o maximální čistotu. 

AUTOMATICKÉ ROZPOZNÁVÁNÍ TYPU PODLAHY

SNADNO NASTAVITELNÁ TELESKOPICKÁ RUKOJEŤ

VHODNÝ PRO ALERGIKY

Automatický Start/Stop

Hlavní přednosti

PLNĚ AUTOMATICKÉ ROZPOZNÁVÁNÍ DRUHU PODLAHY

Vorwerk píše dějiny: Kobold VK200 nabízí v kombinaci s nástavcem EB400 plně automatické rozpoznávání typu podlahy. Ultrazvuková čidla rozpoznají všechny vlastnosti vysávaného povrchu a automaticky mu přizpůsobí režim vysávaní. Ať jedná o pevnou podlahu nebo koberec – vysavač Kobold VK200 ví, jak na to.

FUNKČNOST JE NA PRVNÍM MÍSTĚ

Vynikající ergonomický design se snadno nastavitelnou teleskopickou násadou, nízká hmotnost a otočný naklápěcí kloub – to činí z vysavače Kobold VK200 mimořádně obratného pomocníka v domácnosti, který zároveň chrání vaše záda. Vypínač vysavače je umístěn velice prakticky přímo na rukojeti. 

INOVATIVNÍ A POHODLNÁ VÝMĚNA
FILTRAČNÍHO SÁČKU

Ještě nikdy nebyla výměna filtračních sáčků tak jednoduchá. Otevřete prostě pouze zadní kryt vysavače a vložíte sáček. Hotovo! Jakmile se přístroj zapne, nový filtrační sáček Vorwerk Premium FP200 3v1 se sám automaticky rozbalí.

Ale to není všechno! Filtrační sáček FP200 zlepšuje také kvalitu vzduchu ve vaší domácnosti, protože zachytí

99,99 %
částic způsobujících alergie, což je důležité zejména pro alergiky. Kobold vyčistí nejen dům, ale i vzduch v něm a váš domov si oddychne!

LED INDIKACE STAVU ZAPLNĚNÍ FILTRAČNÍHO SÁČKU

Jednou z mnoha nových funkcí vysavače Kobold VK200 je LED ukazatel stavu naplnění filtračního sáčku. Teprve když se dobře čitelný LED ukazatel rozsvítí úplně oranžově, je nutné filtrační sáček vyměnit. 

Zbrusu nový úklidový systém Kobold

Široká řada praktických doplňujících nástavců a příslušenství dělá z vysavače Kobold VK200 na bezkonkurenční a dokonale všestranný úklidový systém, který dokáže splnit všechna očekávání a nabízí pro každou úklidovou situaci vhodné příslušenství. Výměna nástavců je velice snadná, aniž bychom se při ní museli sklánět. Stačí pouze stisknout tlačítko. A můžeme začít!

Úklid podlah

Kobold VK200 je vhodný pro všechny druhy povrchů, od pevných podlah až po koberce. Se svými inteligentními nástavci se plně modulární úklidový systém Kobold VK200 rychle přizpůsobí všem situacím v domácnosti. 

Úklid nadpodlažních prostor

S pomocí odpovídajícího speciálního příslušenství je Kobold VK200 schopen se obratně vypořádat s čalouněným nábytkem, matracemi, textiliemi a dalšími povrchy! Kobold VK200 je víc než jen pouhý vysavač! Je to modulární úklidový systém s maximálním čisticím výkonem. Ať už se jedná o jakýkoli povrch, Kobold VK200 nabízí vždy správné řešení.

Technické údaje

Hmotnost
HmotnostCca 3 kg (bez příslušenství)
Bezpečnostní znak
Bezpečnostní znakCE
Kryt
KrytVysoce kvalitní recyklovatelný tepelně tvarovaný plast
Motor
MotorBezúdržbový reluktanční motor s kuličkovými ložisky s elektronickoukontrolou výkonu při jmenovitých otáčkách 60000 ot./min
Ventilátor
VentilátorJednostupňová radiální turbína
Napětí
Napětí220 – 240 V střídavého napětí 50/60 Hz
Jmenovitý příkon
Jmenovitý příkon700 W (max. 1100 W jmenovitý příkon s nástavci nebo hubicemi)
Elektrický příkon bez nástavce nebo hubice
Elektrický příkon bez nástavce nebo hubice
  • Stupeň auto 100–450 W
  • Stupeň soft 50 W
  • Stupeň med 300 W
  • Stupeň max 450–700 W
Akční rádius
Akční rádiusmin. 7 m podle IEC 60312-1
max. podtlak
max. podtlak160 hPa (dle DIN EN 60312-1 / při 700 W)
max. množstvívzduchu
max. množstvívzduchu44,5 l/s (dle DIN EN 60312-1 / při 700 W)
max. sací výkon
max. sací výkon280 W při čistém filtru (dle DIN EN 60312-1 / při 700 W)
max. účinnost
max. účinnost40 % (dle DIN EN 60312-1 / při 700 W)
Objem filtračníhosáčku
Objem filtračníhosáčku2,2 l podle IEC 60312-1
Emise prachu
Emise prachuCca 0,001 mg/m3 podle EN 60312
Rozměry
RozměryVýška cca 15 cm; šířka cca 21 cm; délka cca 85/109 cm
Emise hluku
Emise hluku78 dB(A) re 1 pW hladina akustického výkonu s automatickýmelektrickým kartáčem Kobold EB400 podle EN 60704-2-1

Posuňte se o krok dál s mobilní aplikací Můj Kobold

Chtěli byste využít výkonu úklidu naplno? Nová mobilní aplikace Můj Kobold poskytuje podporu a informace o údržbě produktů, vynikající zákaznické služby a základní údaje o produktech. Do aplikace Můj Kobold jsou navíc integrovány veškeré funkce aplikace Kobold Robot a můžete tak používat režim SPOT, manuální úklid, časový plán úklidu a další funkce robota. Programování robota nikdy nebylo jednodušší. Aplikaci stahujte zde.

iTunes Store Google Play Store

Příslušenství a spotřební materiál

Kombinujte vysavač VK200 se správným příslušenstvím, abyste u sebe doma vytvořili příjemně čisté prostředí. 

Servis

Často kladené otázky

Bohužel ne. Mokré skvrny a velké kaluže musejí být před vysáváním vysušeny manuálně.

Automatická kontrola podtlaku zaručuje, že lze s vysavačem Kobold VK200 snadno manévrovat na jakémkoli povrchu při zachování příjemné síly, která jej drží na podlaze, a ideálního sacího výkonu zároveň.

Tento LED indikátor je ukazatelem stavu zaplnění filtračního sáčku, který ukazuje, jak plný je filtrační sáček Premium FP200. V případě, že LED indikátor bliká červeně, obraťte se na svého obchodního zástupce nebo zákaznický servis Vorwerk.

Pokud svítí celý LED indikátor vysavače Kobold VK200 zeleně, není třeba měnit filtrační sáček Premium FP200. S tím, jak počet zeleně rozsvícených diod LED indikátoru klesá, filtrační sáček se zaplňuje. Pokud se LED indikátor rozsvítí žlutě, je třeba filtrační sáček vyměnit. V případě, že LED indikátor bliká červeně, obraťte se na svého obchodního zástupce nebo zákaznický servis Vorwerk.

Podobně jako je tomu například v autech, tak i nový vysavač Kobold VK200 se sám vypne, když jej překlopíte do parkovací polohy, např. abyste mohli odsunout židle od stolu. Také tato inovace dělá Kobold VK200 energeticky úsporným a splňuje požadavky energetického štítku.