Tiskové zprávy

01.08.2014

Čistič oken Vorwerk Kobold VG100 pro čistá okna v jednom kroku

Společnost Vorwerk představuje revoluční čistič oken VG100, který kombinuje hned tři kroky do jednoho – předmytí, mytí a leštění. Tyto kroky jsou zajištěny utěrkou z mikrovláken, která rovnoměrně zvlhčuje okenní výplň vodou a čisticím prostředkem a současně odstraňuje všechny nečistoty a gumovou lištou, která spolu s výkonným sáním okamžitě odvádí špinavou vodu do zásobníku. Okno je tak v jednom kroku nejen čisté, ale i perfektně naleštěné.

„Čistič oken VG100 je určen zákazníkům, kteří chtějí mít svá okna stále čistá a naleštěná a to rychle a jednoduše, doslova „jedním tahem“. Vorwerk samozřejmě vyvinul zařízení, které se nejen jednoduše ovládá, ale je i úsporné – šetří jak Váš čas, tak i vodu a elektrickou energii,“ říká k novince ředitel marketingu divize Kobold Vít Paulíček.

Unikátní vlastností přístroje je, že zvládne na jednu náplň 80 ml vody a zhruba 5 ml detergentu umýt a naleštit až 20 m2, přičemž se zdaleka nemusí jednat pouze o okna. VG100 zvládne vyleštit i skleněné stoly, zrcadla a další plochy s hladkým povrchem. Při váze necelý jeden kilogram se s ním snadno pracuje i jednou rukou. Samozřejmostí je také nenáročná údržba – utěrku z mikrovláken lze pro opakované použití jednoduše vyprat v pračce na 60°C a další součásti přístroje jsou snadno omyvatelné.

Novinka bude na českém trhu k dispozici od 22. září 2014 za cenu 7 995,- a to buď prostřednictvím sítě obchodních zástupců Vorwerk, zákaznických center společnosti nebo prostřednictvím online obchodu na www.vorwerk.cz. Nezávazné předvedení si lze objednat na zelené lince 800 168 987.
O společnosti Vorwerk a divizi Kobold
Jedná se o rodinnou společnost založenou v roce 1883. Má sídlo a kancelář v německém Wuppertalu. Hlavní činností skupiny je přímá distribuce domácích spotřebičů a kosmetiky po celém světě. Divize Kobold byla založena v roce 1930 a patří k předním světovým poskytovatelům řešení úklidu domácnosti v prémiovém segmentu. Všechny výrobky Kobold jsou vyvíjeny v sídle společnosti v německém Wuppertalu, kde také probíhá velká část výroby. Celkově spolupracuje se společností Vorwerk 34 000 lidí po celém světě a 606 000 obchodních zástupců. Vorwerk působí v 76 zemích světa a v roce 2012 měl obchodní objem 2,99 miliardy eur. V loňském roce byl vyroben 100 000 000. kus vysavače Kobold. Pro více informací navštivte www.vorwerk.cz