Tiskové zprávy

22.07.2015

EVROPSKÁ UNIE PŘICHÁZÍ S ENERGETICKÝMI ŠTÍTKY PRO VYSAVAČE Vorwerk vítá přidanou hodnotu pro zákazníka

Evropská unie od 1. 9. 2014 zavádí povinnost označovat energetickými štítky mimo dalších domácích spotřebičů i vysavače. Co tato změna znamená pro výrobce a prodejce? A jaké možnosti z toho plynou pro zákazníky?

Čtěte více

01.08.2014

Čistič oken Vorwerk Kobold VG100 pro čistá okna v jednom kroku

Společnost Vorwerk představuje revoluční čistič oken VG100, který kombinuje hned tři kroky do jednoho – předmytí, mytí a leštění. Tyto kroky jsou zajištěny utěrkou z mikrovláken, která rovnoměrně zvlhčuje okenní výplň vodou a čisticím prostředkem a současně odstraňuje všechny nečistoty a gumovou lištou, která spolu s výkonným sáním okamžitě odvádí špinavou vodu do zásobníku. Okno je tak v jednom kroku nejen čisté, ale i perfektně naleštěné.

Čtěte více

08.04.2014

ALERGIE NÁS TRÁPÍ ČÍM DÁL VÍCE Bojovat s nimi se dá i důkladným úklidem

Podle statistických údajů trpí alergickým onemocněním necelých 24 procent dospívající populace. Za poslední tři dekády se počet postižených zdvojnásobil na 2,5 milionu lidí. Bojovat s alergiemi můžeme nejen pomocí léků, ale také důkladným úklidem - například vysáváním a čištěním matrací. Důležitá je také volba kvalitního certifikovaného vysavače vybaveného HEPA filtračním sáčkem. Úklidový systém VORWERK Kobold VK150 je díky certifikaci TÜV Nord:...

Čtěte více

18.02.2014

Vorwerk Vám přináší víc než jen čistou domácnost Představujeme vám úplně nový zákaznický klub!

Společnost VORWERK, německý výrobce prémiových vysavačů, spouští v březnu 2014 zákaznický klub. Půjde o platformu, která si klade za cíl mnohem více, než jen sdružovat majitele produktů VORWERK. Klub má ambice stát se komunitou lidí se společnými zájmy i problémy, ať již to jsou pejskaři, alergici apod. Členství otevře dveře do světa zážitků, výhod a nových přátel nejen jednotlivcům, ale především celé rodině. V pestré nabídce tak nechybí ani...

Čtěte více

18.02.2014

BUĎTE PŘIPRAVENI NA JARO! Velký úklid může být snazší, než se zdá

Ať chceme nebo ne, velkému jarnímu úklidu se většina z nás nevyhne. Je zde však způsob, jak si vše ulehčit a ještě ušetřit čas. Úklidový systém Kobold VK150 od firmy Vorwerk se dokonale přizpůsobí vašim potřebám a pomůže s jakýmkoli problémem, se kterým se při úklidu pravidelně setkáváte, ať už to je prach na špatně přístupných místech, zaschlé kapky vody v koupelně nebo nepořádek po vašich čtyřnohých mazlíčcích.

Čtěte více

Znáte z TV

11.04.2014

Rady ptáka Loskutáka: Alergeny v domácnosti

Jaro už je za dveřmi a s ním přichází období, kdy se začínají objevovat v plném proudu pylové alergie. Co ale alergeny v domácnostech? Také se probouzejí k životu, nebo žijí celou dobu s námi? Bohužel druhá možnost je správná, a pokud nebojujeme efektivně s původci tohoto onemocnění, jejich projev časem narůstá a prohlubuje se.

Čtěte více

07.03.2014

Rady ptáka Loskutáka: Jarní úklid v klidu a pohodě

Jak se dá jarní úklid zvládnout naprosto v pohodě, rychle a bez velké námahy, to nám prozradí tato reportáž!

Čtěte více

21.02.2014

Rady ptáka Loskutáka: Čištění čalouněných a látkových potahů

Blíží se jaro a s ním i doba, kdy hospodyňky plánují jarní úklid. Neměli bychom při něm zapomenout ani na čalouněný nábytek a potahové látky. Ukážeme si efektivní a rychlý systém čištění!

Čtěte více

06.12.2013

Rady ptáka Loskutáka: Jak ušetřit čas při úklidu

Vánoce jsou za dveřmi a každá hospodyňka chce mít svůj byt nebo dům dobře a kvalitně uklizený. To však znamená věnovat takovému úklidu i celý víkend. Jak zvládnout důkladný úklid rychle? Poradíme!

Čtěte více

01.11.2013

Rady ptáka Loskutáka: Jak si usnadnit úklid?

Vysáváte, zametáte, vytíráte? A víte, že existují přístroje, které to zvládnou za vás! Nenechte si ujít tuto užitečnou reportáž.

Čtěte více