Přijdeme za Vámi přímo k Vám domů

Máte přání? Váš obchodní zástupce Vám je pomůže splnit

Řekněte nám, kdy máte čas. Váš obchodní zástupce se vám přizpůsobí a přijde za vámi rovnou domů.

Osobní nabídka u sebe doma

Kde můžete vyzkoušet naše výrobky a seznámit se s nimi lépe než u sebe doma?

S naším osobním předvedením výrobku jsme zde zcela pro vás. Jsme připraveni zodpovědět vaše otázky týkající se úklidu domácnosti. Bez časové tísně se můžete seznámit se všemi funkcemi našich výrobků pro úklid, a to pohodlně v soukromí svého domova a podle instrukcí našich zkušených obchodních zástupců.

Protože tuto příležitost chceme poskytnout všem svým zákazníkům, pracuje pro nás v současnosti více než 400 obchodních zástupců. A naši zákazníci tyto naše služby oceňují.

Vyzkoušejte si výrobky Vorwerk 

Jak nás poznáte?

Obchodní zástupce společnosti Vorwerk

Stále více firem zavádí přímou distribuci zákazníkům. Abyste si mohli být jisti, že do svého bytu pozvete skutečně kompetentního zástupce společnosti Vorwerk, uvádíme několik tipů, jak nás poznáte:

1. Průkaz obchodního zástupce firmy Vorwerk
Každý z našich vyškolených obchodních zástupců obdrží průkaz s fotografií potvrzený firmou Vorwerk. Jednoduše o něj požádejte – naši obchodní zástupci vám jej rádi ukáží. Pokud byste si stále nebyli jisti, můžete také zavolat na naši Zelenou linku 800 168 987 a ověřit si totožnost našeho obchodního zástupce.

2. Naše logo – originál
Všechny výrobky z naší firmy jsou opatřeny logem Vorwerk. Tak vám garantujeme originální příslušenství a spotřební materiál po dobu životnosti vašeho spotřebiče.

3. Přátelský a kompetentní přístup
Pokud nemáte na návštěvu obchodního zástupce společnosti Vorwerk čas, bude i tak přátelský a rád vás navštíví v jiném termínu.