Robotický vysavač
Kobold VR300

Více pohody, méně námahy

23.495,00 Kč
včetně 21% DPH, Poštovné a balné zdarma
Termín dodání 3-5 dní
Koupit Online

Hlavní přednosti robotického vysavače

Pokročilé funkce aplikace

Snadné použití

Prvotřídní výkon

Efektivní navigace a přesnost

Hlavní přednosti

Pokročilé funkce aplikace

1) Snadný přístup ke všem hlavním funkcím
2) Časový plán úklidu
3) Mapové podklady
4) Hranice úklidu
5) Statistiky úklidu

Při prvním použití robot prozkoumá celou domácnost a výsledky si uloží do mapy úklidu. Lze uložit až tři mapy úklidu, což je ideální pro vícepodlažní domy. Příslušnou trasu využívá Kobold VR300 při dalších úklidech a vždy tak dosahuje optimálních výsledků úklidu. 

Existují prostory, kde nikdo nemá co hledat – ani robotický vysavač. Díky praktické aplikaci mohou být taková místa snadno vymezena hranicemi úklidu, takže Kobold VR300 je během úklidu vynechá. 

Jakmile Kobold VR300 dokončí úklid, oznámí to na vyžádání také přímo prostřednictvím Push zprávy na mobilní telefon. Tato zpráva zahrnuje přehled úklidu ukazující oblasti, které robot vysál a jak dlouho úklid trval. Díky tomu máte vždy aktuální informace. Prostřednictvím Push zprávy jsou pohodlně odesílány také možné chybové zprávy s vysvětlením a odkazem pro řešení problému. 

Měli jste o víkendu návštěvu a podlaha je nyní na některých místech velmi znečištěná? Žádný problém! Díky režimu Spot se Kobold VR300 zaměří na menší nebo středně velká místa (2 × 2 m nebo 4 × 4 m). 

Jsou místa s větší potřebou úklidu oproti jiným – například prostor pod jídelním stolem po snídani. Pomocí aplikace lze taková místa definovat a vybrat a odeslat Kobold VR300 k úklidu na předem definované plochy.

Prvotřídní výkon

Díky výkonné Li-Ion baterii uklízí robotický vysavač Kobold VR300 na plný výkon bez přestávky až 60 minut. V režimu Eco vysává robotický vysavač dokonce až 90 minut a uklidí až 120 m². Po vybití baterie se robotický vysavač automaticky vrací do dobíjecí základny, kde se dobije a poté pokračuje v práci na místě, kde úklid přerušil. 

Kromě inteligentní a přesné navigace se robotický vysavač Kobold VR300 vyznačuje prvotřídním výkonem úklidu. Trvanlivý a vysoce účinný motor zajišťuje vysoký sací výkon a nová technologie kartáče zachytí ještě důkladněji prachové částice. Hlavní kartáč s rychlostí 1 800 otáček za minutu umožňuje mimořádně důkladné čištění až do hloubky pórů. 

Díky vysokému sacím výkonu obstojí Kobold VR300 na téměř všech kobercích a tvrdých podlahách. Díky tomu uklidí celý byt, zatímco vy se můžete věnovat příjemnějším věcem v životě. 

Snadné použití

Všechny hlavní funkce robota, jako je režim Eco, úklid všech místností, režim Spot i funkce pro návrat do dobíjecí základny lze snadno a jednoduše ovládat přímo na robotickém vysavači. 

Pro obzvláště snadné ovládání robotického vysavače Kobold VR300 je zde inteligentní mobilní aplikace, pomocí které můžete vysavač ovládat odkudkoliv. To umožňuje maximální flexibilitu v každodenním životě. 

Zvláště lidé, kteří nemají času nazbyt, ocení úklidový program Všechny místnosti, ve kterém robotický vysavač Kobold VR300 spolehlivě a bez jakéhokoliv dalšího ovládání vysaje jednu místnost po druhé. Když je baterie prázdná, vrátí se robot automaticky do dobíjecí základny, dobije se a poté pokračuje v úkldiu v místě, kde úklid přerušil. Dále lze nastavit a uložit místa s potřebou častějšího úklidu (např. okolo jídelního stolu po snídani) a robota na taková místa nasměrovat.

Díky LED indikátoru stavu na robotickém vysavači vždy víte, kdy je třeba vyprázdnit box na prach nebo dobít baterii. 

Efektivní navigace a přesnost

Robotický vysavač se pohybuje inteligentně a přesně pruh za pruhem a využívá přitom laserového skeneru založeného na technologii SLAM (Simultaneous Localization and Mapping). 

Robot Kobold VR300 se po bytě nebo domě pohybuje samostatně a bezpečně. Ultrazvukové a infračervené senzory pomáhají analyzovat prostředí a identifikovat překážky. Díky nim robot překážky, jako jsou nábytek, dveře či stěny, objede téměř bez kontaktu. Rozpozná také schody, takže se bezpečně pohybuje domácností, aniž by spadl. Robotický vysavač Kobold VR300 rovněž rozpozná pevné překážky až do výšky cca 2 cm, jako jsou nohy nábytku, a koberce o výšce až 1,5 cm, a překoná je. 

Kobold VR300 s tvarem D je dokonale přizpůsoben jakémukoliv uspořádání domácnosti. Aby byly uklizeny také všechny rohy a okraje místostí, je navíc vybaven bočním kartáčem. Neopomine žádné smítko prachu a špinavá zákoutí jsou tím pádem minulostí. 

Highlights

Připraven na každý úkol: Vynikající technologie na každém čtverečním milimetru

Díky sofistikované laserové navigaci a více než desítce senzorů objede robotický vysavač Kobold VR300 prakticky každou překážku:

 1. Na základě technologie SLAM se Kobold VR300 inteligentně pohybuje domácností pruh za pruhem.
 2. Tři ultrazvukové senzory rozpoznají i průhledné nebo silně se lesknoucí překážky dříve, než k nim robotický vysavač dojede.
 3. Ultrazvuková technologie je navíc doplněna kontaktními senzory na tlumiči nárazů a nárazníku, díky nimž se Kobold VR300 překážek jen jemně dotkne a poté je objede.
 4. Díky infračerveným senzorům jezdí robotický vysavač těsně podél stěn a rozpozná překážky jako např. schody.
 5. Vzhledem k tomu, že Kobold VR300 dokáže překonat překážky do výšky 2 cm a koberce vysoké až 1,5 cm, uklidí bez námahy celý obytný prostor.

Technické údaje

Hmotnost:
Hmotnost:5 kg (robotický vysavač 4,2 kg, dobíjecí základna 0,8 kg)
Rozměry (D x Š x V):
Rozměry (D x Š x V):34 cm x 34 cm x 9 cm
Kapacita boxu na prach:
Kapacita boxu na prach:0,53 litru
Výdrž baterie:
Výdrž baterie:Normální režim: Až 60 minut Eco mode: Up to 90 minutes
Nabíjení baterie:
Nabíjení baterie:3-5 hodin v závislosti na podmínkách nabíjení

Rozsah dodávky

Robotický vysavač se skládá z následujících součástí:
 • Robotický vysavač Kobold VR300 s hlavním kartáčem
 • Dobíjecí základna
 • Napájecí kabel
 • Boční kartáč
 • Nádoba na prach
 • Filtr nádoby na prach

Přehled setů s VR300

Velký akumulátorový set Kobold VR300 + VB100 + VG100 + VC100

55.480,00 Kč 48.995,00 Kč
Zobrazit set

Robotický vysavač Kobold VR300 + tyčový aku vysavač Kobold VB100

45.490,00 Kč 41.495,00 Kč
Zobrazit set

Časté dotazy

Robotický vysavač Kobold VR300 je jedním z nejmodernějších robotických vysavačů na trhu. Integrovaný laserový snímač vzdálenosti zajišťuje systematický a přesný úklid. Tvar písmene D a vysoce účinný boční kartáč robotického vysavače zajišťují ty nejlepší výsledky úklidu také v rozích a podél stěn. Kromě toho nabízí společnost Vorwerk pro robotický vysavač inteligentní mobilní aplikaci, díky níž lze všechny funkce robota snadno a lehce ovládat s maximální flexibilitou. 

Díky výkonné Li-Ion baterii uklízí vysavač Kobold VR300 spolehlivě až 60 minut. V režimu Eco je doba provozu dokonce 90 minut a robotický vysavač uklidí plochu až 120 m². Pokud se baterie vybije, Kobold VR300 se automaticky vrátí do nabíjecí stanice a po nabití baterie znovu pokračuje v úklidu v místě, kde jej přerušil. 

Sběrný box na prach robotického vysavače Kobold VR300 má objem 0,53 l. Inovativní odsávací otvor umožňuje pohodlné a velmi hygienické čištění nádoby na prach, takže robotický vysavač je stále čistý. Díky účinnému filtračnímu systému s předfiltrem můžeme zaručit kvalitu a dlouhou životnost filtru. 

Ano, Kobold VR300 může mapovat více místností na jednom patře. Robotický vysavač skenuje místnosti jednotlivě a ukládá data do mapy, kterou pak zobrazuje v aplikaci. 

Hlavní funkce robotického vysavače lze ovládat pomocí inovativního ovladacího panelu přímo na přístroji. Chcete-li využít veškeré funkce robota, je třeba použít mobilní aplikaci Kobold Robot. Navigace probíhá zcela automaticky v programech Všechny místnosti nebo Spot a nevyžaduje další zásahy. V případě potřeby může být Kobold VR300 samozřejmě také ovládán dálkovým ovládáním prostřednictvím aplikace Kobold Robot.