Robotický vysavač
Kobold VR300

Více pohody, méně námahy

23.495,00 Kč 20.995,00 Kč
včetně 21% DPH, Poštovné a balné zdarma
Termín dodání 3-5 dní
Koupit Online

Hlavní přednosti robotického vysavače

Pokročilé funkce aplikace

Snadné použití

Prvotřídní výkon

Efektivní navigace a přesnost

Hlavní přednosti

FUNKCE CHYTRÉ APLIKACE MŮJ KOBOLD

Zajistěte si úklid svého domova kdykoli a odkudkoli. Robota můžete na svém chytrém telefonu spustit jedním klepnutím, ať jste v práci, nebo na cestách. Budete tak mít více času soustředit se na věci, na kterých vám opravdu záleží. 

Používejte aplikaci Můj Kobold k přesnému naplánování, kdy se má robot Kobold VR300 spustit a začít uklízet váš domov. VR300 vám navíc řekne, až úklid dokončí, zasláním push oznámení na váš mobilní telefon. Z tohoto oznámení se dozvíte přehled uklizených oblastí a jak dlouho je VR300 uklízel.

Při prvním spuštění robot prozkoumá váš domov kousek po kousku a výsledky si uloží do mapy úklidu. Uložit si můžete až tři mapy úklidu, což ocení majitelé domů s více než jedním podlažím. Kobold VR300 pak při každém úklidu následuje optimální cestu a pokaždé zajistí ty nejlepší výsledky.

Představme si, že vás o víkendu navštívili přátelé, a podlaha je nyní na několika místech velmi znečištěná. Pro robota VR300 to není žádný problém. Stačí použít funkci SPOT a zaměřit se na konkrétní malé či středně velké oblasti (2×2 m nebo 4×4 m). 

Některé oblasti vašeho domova mohou být nepřístupné, a to i pro VR300. S pomocí naší praktické aplikace můžete označit oblasti, kam robot nesmí. Tyto oblasti budou vyřazeny z mapy úklidu, dokud se nerozhodnete jinak.

Některé oblasti mohou vyžadovat intenzivnější úklid než ty ostatní – např. okolo jídelního stolu po snídani. S pomocí naší aplikace můžete vytvořit a označit zóny, kde má Kobold VR300 začít uklízet.

Prvotřídní výkon

Díky výkonné Li-Ion baterii uklízí robotický vysavač Kobold VR300 na plný výkon bez přestávky až 60 minut. V režimu Eco vysává robotický vysavač dokonce až 90 minut a uklidí až 120 m². Po vybití baterie se robotický vysavač automaticky vrací do dobíjecí základny, kde se dobije a poté pokračuje v práci na místě, kde úklid přerušil. 

Kromě inteligentní a přesné navigace se robotický vysavač Kobold VR300 vyznačuje prvotřídním výkonem úklidu. Trvanlivý a vysoce účinný motor zajišťuje vysoký sací výkon a nová technologie kartáče zachytí ještě důkladněji prachové částice. Hlavní kartáč s rychlostí 1 800 otáček za minutu umožňuje mimořádně důkladné čištění až do hloubky pórů. 

Díky vysokému sacím výkonu obstojí Kobold VR300 na téměř všech kobercích a tvrdých podlahách. Díky tomu uklidí celý byt, zatímco vy se můžete věnovat příjemnějším věcem v životě. 

Snadné použití

Všechny hlavní funkce robota, jako je režim Eco, úklid všech místností, režim Spot i funkce pro návrat do dobíjecí základny lze snadno a jednoduše ovládat přímo na robotickém vysavači. 

Pro obzvláště snadné ovládání robotického vysavače Kobold VR300 je zde inteligentní mobilní aplikace, pomocí které můžete vysavač ovládat odkudkoliv. To umožňuje maximální flexibilitu v každodenním životě. 

Zvláště lidé, kteří nemají času nazbyt, ocení úklidový program Všechny místnosti, ve kterém robotický vysavač Kobold VR300 spolehlivě a bez jakéhokoliv dalšího ovládání vysaje jednu místnost po druhé. Když je baterie prázdná, vrátí se robot automaticky do dobíjecí základny, dobije se a poté pokračuje v úkldiu v místě, kde úklid přerušil. Dále lze nastavit a uložit místa s potřebou častějšího úklidu (např. okolo jídelního stolu po snídani) a robota na taková místa nasměrovat.

Díky LED indikátoru stavu na robotickém vysavači vždy víte, kdy je třeba vyprázdnit box na prach nebo dobít baterii. 

Efektivní navigace a přesnost

Robotický vysavač se pohybuje inteligentně a přesně pruh za pruhem a využívá přitom laserového skeneru založeného na technologii SLAM (Simultaneous Localization and Mapping). 

Robot Kobold VR300 se po bytě nebo domě pohybuje samostatně a bezpečně. Ultrazvukové a infračervené senzory pomáhají analyzovat prostředí a identifikovat překážky. Díky nim robot překážky, jako jsou nábytek, dveře či stěny, objede téměř bez kontaktu. Rozpozná také schody, takže se bezpečně pohybuje domácností, aniž by spadl. Robotický vysavač Kobold VR300 rovněž rozpozná pevné překážky až do výšky cca 2 cm, jako jsou nohy nábytku, a koberce o výšce až 1,5 cm, a překoná je. 

Kobold VR300 s tvarem D je dokonale přizpůsoben jakémukoliv uspořádání domácnosti. Aby byly uklizeny také všechny rohy a okraje místostí, je navíc vybaven bočním kartáčem. Neopomine žádné smítko prachu a špinavá zákoutí jsou tím pádem minulostí. 

Highlights

Připraven na každý úkol: Vynikající technologie na každém čtverečním milimetru

Díky sofistikované laserové navigaci a více než desítce senzorů objede robotický vysavač Kobold VR300 prakticky každou překážku:

 1. Na základě technologie SLAM se Kobold VR300 inteligentně pohybuje domácností pruh za pruhem.
 2. Tři ultrazvukové senzory rozpoznají i průhledné nebo silně se lesknoucí překážky dříve, než k nim robotický vysavač dojede.
 3. Ultrazvuková technologie je navíc doplněna kontaktními senzory na tlumiči nárazů a nárazníku, díky nimž se Kobold VR300 překážek jen jemně dotkne a poté je objede.
 4. Díky infračerveným senzorům jezdí robotický vysavač těsně podél stěn a rozpozná překážky jako např. schody.
 5. Vzhledem k tomu, že Kobold VR300 dokáže překonat překážky do výšky 2 cm a koberce vysoké až 1,5 cm, uklidí bez námahy celý obytný prostor.

Technické údaje

Hmotnost:
Hmotnost:5 kg (robotický vysavač 4,2 kg, dobíjecí základna 0,8 kg)
Rozměry (D x Š x V):
Rozměry (D x Š x V):34 cm x 34 cm x 9 cm
Kapacita boxu na prach:
Kapacita boxu na prach:0,53 litru
Výdrž baterie:
Výdrž baterie:Normální režim: Až 60 minut Eco mode: Up to 90 minutes
Nabíjení baterie:
Nabíjení baterie:3-5 hodin v závislosti na podmínkách nabíjení

Video pokyny pro robotický vysavač VR300:

Nastavení mobilní aplikace Můj Kobold

Tento video návod ukazuje, jak nastavit mobilní aplikaci Můj Kobold pro ovládání robotického vysavače Kobold VR300.

Posuňte se o krok dál s mobilní aplikací Můj Kobold

Chtěli byste využít výkonu úklidu naplno? Nová mobilní aplikace Můj Kobold poskytuje podporu a informace o údržbě produktů, vynikající zákaznické služby a základní údaje o produktech. Do aplikace Můj Kobold jsou navíc integrovány veškeré funkce aplikace Kobold Robot a můžete tak používat režim SPOT, manuální úklid, časový plán úklidu a další funkce robota. Programování robota nikdy nebylo jednodušší. Aplikaci stahujte zde.

iTunes Store Google Play Store

Rozsah dodávky

Robotický vysavač se skládá z následujících součástí:
 • Robotický vysavač Kobold VR300 s hlavním kartáčem
 • Dobíjecí základna
 • Napájecí kabel
 • Boční kartáč
 • Nádoba na prach
 • Filtr nádoby na prach

Časté dotazy

Robotický vysavač Kobold VR300 je jedním z nejmodernějších robotických vysavačů na trhu. Integrovaný laserový snímač vzdálenosti zajišťuje systematický a přesný úklid. Tvar písmene D a vysoce účinný boční kartáč robotického vysavače zajišťují ty nejlepší výsledky úklidu také v rozích a podél stěn. Kromě toho nabízí společnost Vorwerk pro robotický vysavač inteligentní mobilní aplikaci, díky níž lze všechny funkce robota snadno a lehce ovládat s maximální flexibilitou. 

Díky výkonné Li-Ion baterii uklízí vysavač Kobold VR300 spolehlivě až 60 minut. V režimu Eco je doba provozu dokonce 90 minut a robotický vysavač uklidí plochu až 120 m². Pokud se baterie vybije, Kobold VR300 se automaticky vrátí do nabíjecí stanice a po nabití baterie znovu pokračuje v úklidu v místě, kde jej přerušil. 

Sběrný box na prach robotického vysavače Kobold VR300 má objem 0,53 l. Inovativní odsávací otvor umožňuje pohodlné a velmi hygienické čištění nádoby na prach, takže robotický vysavač je stále čistý. Díky účinnému filtračnímu systému s předfiltrem můžeme zaručit kvalitu a dlouhou životnost filtru. 

Ano, Kobold VR300 může mapovat více místností na jednom patře. Robotický vysavač skenuje místnosti jednotlivě a ukládá data do mapy, kterou pak zobrazuje v aplikaci. 

Hlavní funkce robotického vysavače lze ovládat pomocí inovativního ovladacího panelu přímo na přístroji. Chcete-li využít veškeré funkce robota, je třeba použít mobilní aplikaci Kobold Robot. Navigace probíhá zcela automaticky v programech Všechny místnosti nebo Spot a nevyžaduje další zásahy. V případě potřeby může být Kobold VR300 samozřejmě také ovládán dálkovým ovládáním prostřednictvím aplikace Kobold Robot.