JEHO DŮKLADNOST SI ZAMILUJETE

Kobold VR200 je inteligentní robot nové generace, se kterým bude vaše domácnost vždy perfektně uklizena.
20.495,00 Kč
včetně 21% DPH, Bezplatně! Přepravné zdarma
Termín dodání 3-5 dní
KOUPIT ONLINE

Vaše výhody

 • I NA TĚŽKO PŘÍSTUPNÝCH MÍSTECH
  Kobold VR200 vysaje všechny místnosti, kdykoli si to budete přát. Zcela automaticky a nejlépe, když nejste doma. Pomocí aplikace ho nyní můžete ovládat i na dálku. Po svém návratu domů se tak můžete těšit z čistě uklizené domácnosti.
 • SLUŽBY JAKO NA DOVOLENÉ
  Robot Kobold VR200 uklidí sám a zcela automaticky podlahy vaší domácnosti, i když jste pryč. Po svém návratu se tak můžete těšit z čerstvě uklizené domácnosti.
 • VÝKONNÝ A ÚČINNÝ
  Díky nejnovějším komponentům a rozsáhlé výbavě je Kobold VR200 skutečným silákem a pracuje přesně tak, jak to od vysavače Kobold očekáváte: výkonně i účinně.

Jak funguje

SPECIALISTA NA VŠECHNY DRUHY PODLAH

Nový robotický vysavač Kobold VR200 vás nadchne – na nejvyšší sací výkon uklidí parkety, dlažbu i koberce – do hloubky a důkladně. Je totiž vybaven naprosto novým motorem vyvinutým společností Vorwerk a jeho účinný sací výkon je až třikrát vyšší než u srovnatelných robotů.

OPTIMÁLNÍ ZACHYCENÍ PRACHU

Novými kartáči zachytí VR200 více prachu ze všech typů podlah. Jeho inovativní rotační kartáč s gumovými lamelami a pásy štětin rotuje 30krát za sekundu a je umístěn velmi blízko okraje krytu. Boční kartáč dopravuje nečistoty přímo k rotačnímu kartáči. Tím se dosáhne optimální čistoty na všech podlahách, podél stěn a nábytku i v rozích.

ROZPOZNÁNÍ PŘEKÁŽEK A SCHODŮ

Senzory umožňují robotu Kobold VR200 zaznamenat nábytek i překážky. Lehce před nimi přibrzdí nebo je opatrně objede. Snadno zdolá prahy, rozpozná schody a otočí se.

PRECIZNÍ V ROZÍCH A NA KRAJÍCH

Robotický vysavač Kobold VR200 je řízen laserovou navigací, ultrazvukovými senzory a inteligentním softwarem, a projede tedy přesně podél soklů, stěn i krajů. Díky svému jedinečnému tvaru písmene D se pak dostane do všech rohů.

VYSAJE VÁM I POD NÁBYTKEM

Nový Kobold VR200 se snadno dostane do každého koutu vaší domácnosti, vysaje ve všech rozích až do kraje a bez problémů vjede i pod nábytek, protože díky svému nově navrženému krytu je s výškou 9 cm obzvlášť nízký.

VYPRÁZDNĚNÍ ODSÁVACÍM OTVOREM ZCELA BEZ PRACHU

Když je box na prach plný, můžete jeho obsah pohodlně vysát odsávacím otvorem pomocí ručního nebo podlahového vysavače. To je obzvlášť hygienické, protože tak s nečistotami nepřijdete vůbec do kontaktu. Pro odsátí se optimálně hodí vysavače Kobold, můžete ale použít i většinu ostatních vysavačů, které jsou běžně v prodeji. Chcete-li nádobu vyprázdnit, můžete ji samozřejmě i snadno vyjmout a vysypat do koše.

ŘÍZENÍ DÁLKOVÝM OVLADAČEM

Nový dálkový ovladač vám umožní pohodlnou obsluhu robotického vysavače Kobold VR200 z větší dálky. Mimo jiné můžete zvolit požadovaný druh programu. Řízením pomocí šipek ho cíleně navedete na znečištěná či těžko přístupná místa.

NOVINKA: ŘÍZENÍ POMOCÍ APLIKACE

Svůj robotický vysavač můžete nyní ovládat také na dálku pomocí aplikace pro smartphony a tablety, a to dokonce i když jste někde mimo domov. Zapněte například zvolený program nebo ukončete úklid. Vysavač můžete také cíleně navádět na znečištěná nebo těžko přístupná místa.

PŘÍVĚTIVÝ KE ZVÍŘATŮM A TICHÝ – ALE SILNÝ V BOJI S CHLUPY

Pokud jste majitelem domácího mazlíčka, budete mít z nového robotického vysavače VR200 obzvlášť radost, protože zvířecí chlupy a nečistoty odstraní s nejvyšším sacím výkonem ve své třídě. Tím vám ušetří mnoho práce a především drahocenný čas, který můžete strávit se svými zvířecími miláčky. Přitom budete zcela nerušeni – VR200 totiž vysává příjemně tiše s maximální hlučností 70 dBA.

Použití

ÚKLID DOMÁCNOSTI

Díky své jedinečné laserové navigaci vysaje Kobold VR200 každou místnost systematicky pruh za pruhem. A když je třeba nabít akumulátor, sám si zamíří do dobíjecí základny. Po svém dobití pak pokračuje ve vysávání tam, kde předtím přestal.

ÚKLID ZVOLENÉHO MÍSTA

Kromě úklidu místností můžete nechat vysavač VR200 cíleně vysávat jednotlivá místa: během úklidu v režimu SPOT vysává robot plochu cca 1,5 x 1,2 m, a to podle stejného principu jako při úklidu domácnosti – spolehlivě a důkladně.

REŽIM ECO

Při zvolení režimu ECO vysává robotický vysavač Kobold VR200 ještě tišeji než obvykle, a doba provozu se tak prodlouží až na 90 minut na jedno nabití akumulátoru.

FUNKCE NAPROGRAMOVÁNÍ

Pomocí funkce naprogramování svému vysavači Kobold VR200 zcela jednoduše stanovíte, kdy má uklízet – může tak vysávat, i když nejste doma. Naprogramovat jej můžete na každý den v týdnu zvlášť.

VIDEO NÁVOD

JAK NA TO?

 V tomto video návodu se dozvíte, jak jednoduše ovládat robotický vysavač KoboldVR200. Můžete take zvolit jedno z těchto témat:”

APLIKACE PRO VR200

BEZPLATNÁ APLIKACE PRO ROBOTA VR200

Robotický vysavač VR200 můžete řídit pomocí aplikace pro smartphone nebo tablet, kterou si bezplatně a pohodlně stáhnete z našich internetových stránek.
VŠECHNY INFORMACE O APLIKACI
SPUŠTĚNÍ ÚKLIDU
Ukončete úklid
FUNKCE ROZVRHU
ÚKLID DOMÁCNOSTI
REŽIM SPOT
MANUÁLNÍ ÚKLID

Aktualizace softwaru

Aplikaci můžete použít pro každý vysavač Kobold VR200, který je vybaven přinejmenším softwarovou verzí 2.1.4 V hlavním menu robota v bodu Informace můžete zjistit, která verze je instalovaná ve vašem vysavači.

KE STAŽENÍ SOFTWARU 

Obsah dodávky

Balení obsahuje:

 • Robotický vysavač Kobold VR200
 • Boční kartáč
 • Dobíjecí základna
 • Napájecí kabel
 • Magnetická páska (cca 4 m)
 • Filtr
 • Stručný návod
 • Návod k obsluze

Technické údaje

ŠPIČKOVÁ TECHNOLOGIE NA KAŽDÉM MILIMETRU ČTVEREČNÍM

Díky propracované laserové navigaci a více než tuctu senzorů objede robotický vysavač Kobold VR200 téměř každou překážku:

 1. Rotující 360° laserová navigace snímá své okolí 1800krát za sekundu a vytváří si přesnou mapu svého okolí. To robotu umožňuje systematický úklid celé domácnosti místnost po místnosti. Jedná se o zásadní výhodu oproti kamerovým systémům.
 2. Ultrazvukové senzory rozpoznají i průhledné nebo silně se lesknoucí překážky dříve, než k nim robotický vysavač dojede.
 3. Senzor pro sledování stěn pomáhá robotu VR200 v tom, aby mohl projíždět přesně a extrémně blízko stěn i nábytku, a účinně tak uklidil i podél nich.
 4. Aby se zabránilo kolizím, je ultrazvuková technologie navíc doplněna kontaktními senzory na odpruženém nárazníku.
 5. Optické spodní senzory rozpoznají na schodech nebezpečí pádu a zahájí výpočet kurzu pro vyhýbací manévr.

DÁLKOVÉ ŘÍZENÍ POMOCÍ APLIKACE

Nová aplikace a infračervený dálkový ovladač umožňují pohodlné řízení robotického vysavače na dálku – s dálkovým ovladačem ze vzdálenosti až 5 metrů, s aplikací dokonce i mimo domácnost.

POMOCNÉ NOŽIČKY

Díky pohonu všech koleček VR200 snadno překoná prahy. A když je to někdy obtížnější, uplatní se nové pomocné nožičky, pomocí nichž dokáže překonat překážky až do 2 cm.

INOVATIVNÍ KARTÁČE

Nový rotační kartáč se štětinami a lamelami je umístěn velmi blízko okraje robota a rotuje 30krát za sekundu. V kombinaci s bočním kartáčem výrazně zlepšuje zachycování prachu.

REŽIM ECO

S novou funkcí ECO vysává VR200 nejen tišeji, ale i déle. Jedno nabití Li-Ion akumulátoru vydrží až 90 minut, než se vysavač automaticky zajede nabít do základny.

Technické údaje

Bezpečnostní značka
Bezpečnostní značkaCE
Kryt
Krytvysoce kvalitní, recyklovatelný, tepelně tvarovaný plast
Motor
Motorbezúdržbové stejnosměrné motory
Turbína
Turbínajednostupňová turbína
Napájecí napětí
Napájecí napětí100–240 V ~ 50/60 Hz
Hmotnost 
Hmotnost cca 5 kg (bez příslušenství)
Emise hluku
Emise hluku70 dBA (měřeno v podmínkách volného prostoru na koberci)
Akumulátor
Akumulátorsada Li-Ion 14,4 V; cca 64 Wh, nominální

Srovnání

 

Kobold VR200

Nový špičkový model

Kobold VR100

Klasika od společnosti Vorwerk
Rok uvedení na trh v ČR
Rok uvedení na trh v ČR20142011
Standardní cena
Standardní cena20.495 Kčjiž se neprodává
Navigační systém
Navigační systémlaserová navigacelaserová navigace
Objemový průtok vzduchu
Objemový průtok vzduchu12-13 l/s8,8 l/s
Akumulátor
AkumulátorLi-Ion (14,4 V/84Wh)Li-Ion (14,4 V/64Wh)
Doba provozu (max.)
Doba provozu (max.)90 min (v režimu ECO)75 min
Emise hluku na koberci
Emise hluku na koberci70 dB (67 dB v režimu ECO)70 db
Výška
Výška9 cm10 cm
Ultrazvukové senzory
Ultrazvukové senzory
Senzory zamezující pádu
Senzory zamezující pádu32
Nárazník laserové navigace
Nárazník laserové navigace
Pomocné nožičky (šplhací mechanismus)
Pomocné nožičky (šplhací mechanismus)
Odsávací otvor pro hygienické vyprazdňování boxu na prach
Odsávací otvor pro hygienické vyprazdňování boxu na prach
Dálkový ovladač
Dálkový ovladač
Vzdálenost hlavního kartáče od stěny
Vzdálenost hlavního kartáče od stěnycca 3 cmcca 4 cm
Vzdálenost bočního kartáče od rohu
Vzdálenost bočního kartáče od rohu0 cmcca 4 cm
Displej
Displejmultibarevnýdvojbarevný
Předfiltr pro snadné čištění
Předfiltr pro snadné čištění
Snadno vyměnitelný hlavní kartáč
Snadno vyměnitelný hlavní kartáč
Aktualizace softwaru
Aktualizace softwaruUSB + adaptérpřes počítač a aktualizační program

*včetně 21% DPH