MOBILNÍ APLIKACE
KOBOLD ROBOT

 Využijte všechny funkce svého robota a stáhněte si zdarma aplikaci pro Kobold VR200.

iTunes Store Google Play Store

STÁLE ČISTÁ DOMÁCNOST

Robotický vysavač můžete ovládat pomocí aplikace pro váš smartphone nebo tablet. Ať už jste kdekoli! Když přijdete domů, bude podlaha vysáta. Využijte i vy těchto všestranných možností. 

SPUŠTĚNÍ ÚKLIDU

Zahajte úklid stisknutím tlačítka.

UKONČENÍ ÚKLIDU

Ukončete úklid, kdykoli chcete.

FUNKCE ROZVRHU

Určete sami, kdy se má váš byt uklidit.

ÚKLID DOMÁCNOSTI

Přenechejte robotickému vysavači vysávání všech dostupných místností.

REŽIM SPOT

Nechte robota vysát cíleně vybraný prostor.

MANUÁLNÍ ÚKLID

Nasměrujte robotický vysavač ke znečištěným nebo těžko přístupným místům.

VYUŽIJTE NYNÍ NAŠI APLIKACI

Využijte všechny funkce a stáhněte si bezplatně aplikaci pro svůj Kobold VR200.

iTunes Store Google Play Store

VIDEO NÁVOD: JAK NA TO?

V tomto návodu se dozvíte, jak pohodlně robotický vysavač Kobold VR200 ovládat pomocí aplikace. Můžete také přímo zvolit jedno z těchto témat:

GENIÁLNÍ, JEDNODUCHÉ A DOKONALE FUNKČNÍ

SPUŠTĚNÍ A UKONČENÍ ÚKLIDU

Zapněte robotický vysavač jednoduše pomocí smartphonu – ať už jste doma, nebo někde venku. A těšte se na dokonale uklizenou domácnost.

FUNKCE ROZVRHU

Nastavte pomocí aplikace pohodlně čas, kdy má Kobold VR200 vysát byt. Nastavit můžete nejen čas, ale i den úklidu.

ÚKLID DOMÁCNOSTI

Stačí jeden dotyk a robotický vysavač vysaje všechny dostupné pokoje. Těšte se na dokonalou čistotu s vynaložením minimálního úsilí.

REŽIM SPOT

V místech, která vyžadují intenzivní úklid, doporučujeme použít režim SPOT. Nastavte potřebnou velikost plochy. V případě potřeby může Kobold VR200 toto místo vysát i dvakrát. Po tomto úklidu nezůstane na zemi ani drobeček.

MANUÁLNÍ ÚKLID

Pomocí aplikace můžete robotický vysavač navést na těžko přístupná místa. Díky jejímu přehlednému prostředí je to hračka.


STÁHNOUT BEZPLATNĚ APLIKACI PRO
ROBOTICKÝ VYSAVAČ KOBOLD VR200

iTunes Store Google Play Store

AKTUÁLNÍ SOFTWARE?

Aplikaci můžete použít pro každý vysavač Kobold VR200, který je vybaven přinejmenším softwarovou verzí 2.1. V hlavním menu v bodu Informace můžete zjistit, která verze je instalovaná ve vašem vysavači.

KE STAŽENÍ SOFTWARU

JEŠTĚ HO DOMA NEMÁTE?

ROBOTICKÝ VYSAVAČ
KOBOLD VR200

Jeho pečlivost vás nadchne.

  • Plně automatický a samostatný
  • Vysaje i na těžko přístupných místech
  • Výkonný a účinný

PŘESVĚDČTE SE HNED TEĎ 

MÁTE JEŠTĚ NĚJAKÝ DOTAZ?

Naše aplikace Kobold Robot je ideálním doplňkem robotického vysavače Kobold VR200. Aplikace je perfektním pomocníkem, pokud se například ohlásí neočekávaná návštěva nebo jste v ranním zmatku před odchodem do práce nestihli robota spustit. Robotický vysavač můžete snadno aktivovat za účelem úklidu bytu, i když nejste doma. Po vašem návratu domů bude vše uklizené, protože Kobold VR200 vysaje pruh za pruhem, místnost po místnosti a dokonce i rohy. Aplikace odešle zprávu, když je robotický vysavač s úklidem hotov.
Pokud je po snídani doma pod stolem hodně nadrobeno, lze prostřednictvím aplikaci aktivovat režim Spot. Zvláště znečištěná místa vysává robot buď jednou nebo dvakrát. Také funkci plánování a volitelnou funkci Eco lze snadno nastavit prostřednictvím aplikace. Kromě toho lze novou aplikaci Kobold Robot používat také jako dálkové ovládání vysavače Kobold VR200. 

Neustále rozvíjíme vlastnosti a funkce našich produktů s ohledem na potřeby zákazníků. Nyní je naše aplikaci připravena pro trh. Jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout tak skvělé funkce, které jim ještě více zjednoduší každodenní život.

Ve společnosti Vorwerk klademe velký důraz na služby. Proto je pro nás samozřejmostí, že aplikaci poskytneme našim zákazníkům zdarma.Ve společnosti Vorwerk klademe velký důraz na služby. Proto je pro nás samozřejmostí, že aplikaci poskytneme našim zákazníkům zdarma.

Ne. Prostřednictvím aplikaci Kobold Robot nabízíme našim zákazníkům pouze další službu k robotickému vysavači Kobold VR200. 

VŠECHNY OTÁZKY A ODPOVĚDI