KOBOLD MAGAZÍN svět zážitků

Tipy a triky pro vánoční úklid - s robotickým vysavačem Kobold VR200 je to hračka

Domov
A po roce jsou opět Vánoce za dveřmi dříve, než jsme čekali a s nimi stejné radosti, očekávání a povinnosti. Čeká nás spousta práce s nákupem dárků, pečením cukroví, zdobením stromečku a úklidem domácnosti.  Jaká výhoda, když máte pilného pomocníka, jako například Kobold VR200, který vám při úklidu účinně pomůže. Poradíme, jak prožít klidné svátky bez zbytečného stresu. Díky našim vánočním tipům s robotem VR200 si můžete nejkrásnější čas v roce užít nerušeně v rodinném kruhu.

1. Vysátí spadaného jehličí z vánočního stromku pomocí funkce SPOT

Živý stromeček je nádherný a krásně ozdobí a provoní celou místnost. Ale i z toho nejkrásnějšího vánočního stromku bohužel časem začne opadávat jehličí. Aby se ostré jehličky neroznesly po celém bytě, hodí se vysávání pomocí robotického vysavače v režimu SPOT. Tato funkce je vhodná pro úklid menších ploch cca 1,5 × 1,2 m. Před samotným spuštěním vysávání postavte robota VR200 ideálně doprostřed před místo, které chcete vysát. Nyní můžete přímo na přístroji nebo dálkovým ovládáním či přes mobilní aplikaci aktivovat režim SPOT. Kromě režimu SPOT můžete využít i manuální řízení přes dálkové ovládání či v mobilní aplikaci robota VR200 a vysát jehličí kolem dokola vánočního stromku.

Kobold VR200

Inteligentní robotický vysavač nové generace, se kterým bude vaše domácnost vždy perfektně uklizena.

2. Drobky z vánočního cukroví a úklid v rozích

Vanilkové rohlíčky, perníčky a kokosové kuličky – tak znamenitě chutnají Vánoce. Bez ohledu na to, zda jste cukroví koupili nebo sami pekli, při konzumaci se drobečky jakoby samy od sebe dostanou do všech koutů v bytě. I zde je Kobold VR200 ideálním pomocníkem, protože vysaje i poslední drobek v nejodlehlejším koutě místnosti. Díky jedinečné konstrukci a tvaru písmene D (vzadu kulatý a vpředu hranatý) se dostane do každého rohu. Speciální senzory zajistí, aby robot projel podél stěn a podlažních lišt obzvlášť těsně. Pomocí bočního kartáče se nečistoty přemístí přímo k inovativnímu hlavnímu kartáči s gumovými lamelami a štětinovými kartáčky, takže všechny drobky budou při úklidu smeteny přímo do sacího otvoru a vysáty.

3. Než začne robot vysávat, raději ukliďte hračky ze země

Seznam úkolů před Vánoci je obzvlášť dlouhý. Některé domácí práce můžete delegovat na spolehlivé pomocníky a svůj čas tak lépe využít k důležitější práci. Ale než pro vás začne robot VR200 vysávat, odkliďte raději ze země všechny hračky. Prahy nebo překážky jako koberečky s výškou vlasu do 2 centimetrů robot dokáže bezproblémově překonat. Některé hračky by ale mohl pohltit. Kobold VR200 hračky buď objede, protože jeho tři ultrazvukové senzory je identifikují jako překážky, nebo je sune před sebou, malé díly případně vysaje.

4. Jak zvládnout více věcí najednou? Pomocí funkce časového plánu v aplikaci robota

Přípravy na svátky běží naplno a času ubývá. Vedle nakupování, balení dárků a pečení cukroví by vlastně už měl začít čas rozjímání. Vlastní schopnosti zvládnout více úloh najednou jsou tak vystaveny zatěžkávací zkoušce. Praktická funkce naprogramování přes aplikaci robota vám multitasking umožní. Pomocí mobilní aplikace Kobold Robot můžete robota spustit na dálku, tudíž při příchodu domů vás čeká milé překvapení v podobě dokonale čisté podlahy. Naprogramovat můžete jak čas vysávání, tak i jednotlivé dny v týdnu. Přípravám na velké svátky tak už nic nestojí v cestě a zůstane vám více drahocenného času na rodinu.

Věříme, že díky našim tipům bude tentokrát vánoční úklid jednodušší. Za celý tým Kobold vám přejeme klidné, ničím nerušené svátky plné pravé vánoční pohody v kruhu vašich blízkých!


Oblíbené články


Mohlo by vás zajímat