KOBOLD MAGAZÍN svět zážitků

To je otázka: jaký vysavač je ten správný?

Domov
Při hledání toho správného by si měl každý prověřit svá kritéria. Pouze ti, kdo vědí, co chtějí a potřebují, budou se svým rozhodnutím šťastní. To neplatí pouze v lásce, nýbrž i při nákupu vysavače. Ať zvolíte běžný, tyčový nebo robotický vysavač – všechny mají své přednosti přizpůsobené lišícím se potřebám. Který z nich je vaším upřednostňovaným typem?

Vysavač, to je váš silný partner v boji proti špíně, ve vysávání hrubých nečistot i jemného prachu ve vaší domácnosti. Podle průzkumu agentury TNS Infratest ohledně čištění podlah použije k úklidu své domácnosti Čech svůj vysavač jednou až dvakrát týdně. Čím větší domácnost, tím častěji je používán. Jako stálý partner by se k vám měl dobře hodit, stejně jako je tomu v lásce! Každodenní výzvy vám ukáží, jaký vysavač se pro vás skutečně hodí, a nehraje roli, zda máte tvrdé podlahy nebo koberce.  Moderní spotřebiče, jako jsou ty od společnosti Vorwerk, lze snadno upravit pro oba typy podlahové krytiny nebo se dokonce aktuálně vysávanému povrchu přizpůsobují automaticky. S dlouhým dosahem a odpovídajícím příslušenstvím lze běžným i tyčovým vysavačem rovněž čistit čalounění a stropy. Ještě je tu více kritérií, která vám pomohou nalézt správný typ vysavače. 

Zamilovaní do běžného vysavače

Kobold VK200

Nová generace úklidového systému Kobold od společnosti Vorwerk s automatickou detekcí typu podlahy.

Výkonný vysavač s nádobou je skvělý pro rozlehlé přízemní domy. Pružná sací trubka zvláště usnadňuje dosažení pod nízké kusy nábytku. Sáček na prach má větší objem a nemusí se tak často měnit. 

Řekněte ano tyčovému vysavači

Nová verze retro vysavače: tyčový model. Se štíhlou a klasickou konstrukcí je speciálně vhodný i pro malé domácnosti. Díky jeho štíhlé siluetě s ním lze značně lépe manévrovat a zabere o dost méně místa pro uskladnění než vysavač běžný. Má-li váš životní prostor několik pater nebo má-li hodně schodů, poslouží vám dobře tyčový model jako Kobold VK150. Je lehčí a lépe ovladatelnější než „jeho větší příbuzný“ a také je výhodný, má-li váš dům mnoho zákoutí a skulin nebo je-li hodně kusů nábytku na malém prostoru. 

Flirtování s robotickým vysavačem

Pouze několik procent českých domácností má robotický vysavač, což jej stále činí vzácným. A přece je takový inteligentní malý chlapík jakým je Kobold VR200 skutečnou podporou pro vaše domácí práce: můžete jej naprogramovat, aby provedl svůj úkol, i když nejste zrovna doma. Robot umí automaticky vyčistit všechny podlahy použitím laserového rozpoznávání i podlahových senzorů a dokonce se sám vrátí do své nabíjecí stanice. Vše, co musíte udělat, je pouze vyprázdnit prachovou nádobu. Žádný div, že tento talent společnosti Vorwerk dostává dnes skvělé recenze napříč celou Evropou!