KOBOLD MAGAZÍN svět zážitků

Zmenšete své úsilí na polovinu, zdvojnásobte účinek: čistič pevných podlah

Domov
Inovativní čistič pevných podlah spojuje vysávání a vytírání do jediného kroku a tím dalece předčí konvenční vysavače. Nejsme v tomto názoru osamoceni, ale jsme zajedno s rostoucím počtem zákazníků, kteří se přesvědčili o časově úsporných výhodách tohoto čističe: těmito zákazníky jsou rodiny s dětmi, senioři s omezenou pohyblivostí nebo velmi vytížení podnikatelé a podnikatelky. 

Váš manžel si může myslet, že „ta trocha domácích prací“ se provede s magickou snadností, avšak to není jen velice mylný úsudek, ale jednoduše toužebné přání. Je to totiž přesně naopak. V průměru každý Čech stráví pět hodin týdně drhnutím, mytím nádobí, žehlením atd. Úklid není pouze práce, ale je to také velký žrout času. Jedná-li se o domácnost s dětmi, počet hodin potřebných k úklidu výrazně narůstá. Co se týká čištění podlah, je přání „vše v jednom“ splněno a zodpovězeno magickými slovy: „čistič pevných podlah“.

Kobold VG100

Objevte revoluční čistič oken Kobold VG100 a mějte vždy okna čistá a beze šmouh za zlomek času!

Čistota sešlápnutím tlačítka

Nástavec Kobold SP530 od společnosti Vorwerk je čističem pevných podlah, který spolehlivě zbaví různé druhy podlah všech skvrn a nečistot – to zahrnuje nejen parketové podlahy, ale i ty laminátové a podlahy pokryté dlažbou nebo linoleem.V závislosti na podlahové krytině se do něj vkládá speciální mikroutěrka. (Nemáte-li dostatek času, lze použít univerzální mikroutěrku.) Sešlápnutím tlačítka nohou pak čistič pevných podlah spustíte. Držák mikroutěrky je vsazen mezi dvěma sacími kanály a vibruje přibližně 1350× za minutu. Díky těmto fantasticky rychlým pohybům čistič pevných podlah prakticky klouže nad jakýmkoliv povrchem. Čištění podlah se s ním provede neuvěřitelně snadno a s minimálním úsilím. 100 ml čistící kapaliny vystačí na účinné vyčištění 20 metrů čtverečných podlahy. Během procesu se neprodukuje žádná pára a vznikne velmi malé množství vlhkosti, což zachová příjemné klima v místnosti.

Čistič pevných podlah Kobold SP600

Revoluční pomocník pro úklid pevných podlah za vlhka, který vysává i vytírá zároveň.

Nevýhody? Neexistují!

Výhody v porovnání s konvenčními možnostmi čištění pevných podlah jsou očividné: manipulace s Koboldem SP530 vyžaduje minimální sílu a přístroj se snadno používá. Čistič pevných podlah vám ušetří značné množství času ve srovnání s vysáváním a následným vytíráním podlahy. A výsledná čistota je nedostižná! Dva procesy čištění jsou spojeny v jeden. Použití čističe je jemné a nezanechá na vašich laminátových ani parketových podlahách žádné škrábance.