KOBOLD MAGAZÍN svět zážitků

Více času pro rodinu: dvě pomůcky zkrátí váš pravidelný postup čištění

Rodina
Jelikož jsme vášnivými tvůrci, obvykle preferujeme nechat za sebe mluvit naše činy, avšak musí být na to čas – abychom byli přesní: „Musí být dostatek volného času.“ S hrdostí představujeme náš tým snů pro úklid domácnosti: čistič pevných podlah Kobold SP530, který je posílen čističem oken VG100, který zaručuje dobré vidění skrz všechny skleněné povrchy. Zářivé vyhlídky, zvláště pro rodiny, které upřednostňují trávení času venku namísto úklidu uvnitř. 

Někdo to nazývá „kvalitní čas“, jiní střízlivěji „soukromý život“ anebo „čas pro rodinu“. Bez ohledu na to, jak nazýváme zážitky sdílené s našimi milovanými, je jich často v našich každodenních životech příliš málo. Základními faktory, které omezují náš volný čas, jsou práce, škola a práce v domácnosti. Čistota je životně důležitá pro pocit pohodlí v domově, avšak proč nedělat zkratky, kde mají smysl? Způsob, jak spojit síly, je pověřit děti malými pracemi v domácnosti. Jiným trikem je efektivní rozdělení: nejprve uklidit, následně setřít prach a poté se pustit do čištění podlahy – ať to zní, jak chce prozaicky, setřený prach potřebuje čas, aby se znovu usadil na podlaze. Začnete-li podlahu čistit příliš brzy, můžete riskovat zbytečné nové znečištění. Má cenu organizovat úklid domácnosti podle prací a ne podle místností. Časté střídání spotřebičů zabere více času než postup krok za krokem. Pochybujete? Jen si to vyzkoušejte. 

Kobold VG100

Objevte revoluční čistič oken Kobold VG100 a mějte vždy okna čistá a beze šmouh za zlomek času!

Horizontální a vertikální žrouti času

Čištění podlah a oken jsou dva úkoly, které zaberou většinu času. Částečným důvodem jsou jejich největší plochy. Zatímco podlahové krytiny můžete snadno vyčistit vysavačem nebo robotickým vysavačem, prach se musí nejprve pracně odstranit z tvrdých povrchů dříve, než je budete moci za vlhka setřít. Tyto dva pracovní kroky lze zkombinovat použitím čističe pevných podlah. Například náš Kobold SP530 použije na jedno vyčištění podlahy o mnoho méně vody než klasický mop. Výměnné destičky pro montáž utěrky rotují přibližně 1350× za minutu a jako výsledek zůstanou i vysoce leštěné podlahy čisté a bez šmouh.

Příslušenství Kobold

Příslušenství a spotřební materiál Vorwerk naleznete v našem e-shopu.

Čištění oken 3v1

Mohli byste předpokládat něco takového jako toto, avšak jde to ještě lépe: vývojem našich nejnovějších přístrojů jsme zdokonalili jejich účinnost na maximum. Úspěšně jsme zkombinovali tři pracovní kroky do jednoho: náš čistič oken VG100 přebírá čištění, stírání a leštění všech skleněných povrchů. Při hmotnosti pouhých 995 gramů je tento všestranný talent pohodlný pro držení a díky integrované Li-Ion baterii jej lze používat nepřetržitě 30 minut. Ale kam odcházejí nečistoty? Do vyměnitelné mikroutěrky, kterou můžete snadno vyprat v pračce. (Pro podrobnější informace o tomto novém výrobku Kobold přejdete na naši stránku výrobku VG100.