KOBOLD MAGAZÍN svět zážitků

Nejsme šmejdi aneb pravidla fair play osobního prodeje

Tipy a triky
Třída energetické účinnosti A+ (spektrum A+++ až D)
Osobní prodej je často spojován s nekalými praktikami a po několika kauzách nefér prodejců je tento způsob prodeje zatížen menší důvěrou. Pokud ale jednáte se zodpovědnou firmou, přináší vám osobní prodej naopak mnoho pozitiv. Společnost Vorwerk patří mezi zakládající členy Asociace osobního prodeje. Osobní prodej vnímá jako nespornou výhodu, prostřednictvím které nabízí nadstandardní služby, péči a osobní přístup. Spoluvytvářela a samozřejmě se zavázala k dodržování přísných etických pravidel přímého prodeje. Jaká pravidla to například jsou?

Pravidla etiky přímého prodeje

 1. Přímí prodejci skupiny Vorwerk s vámi budou vždy jednat otevřeně. Nechovají se dotěrně, netlačí a nezneužívají důvěry, věku, zdravotního stavu nebo neschopnosti porozumět či nedostatečné znalosti jazyka.
 2. Zástupce společnosti bere v úvahu ekonomickou situaci zákazníka a zdrží se jakéhokoli jednání, které by mohlo dotyčného přimět objednávat zboží nepřiměřené hodnoty.
 3. Stačí prodejce požádat a okamžitě upustí od prodejní prezentace. Společnost Vorwerk a její zástupci jsou povinni zdržet se jakéhokoli jednání, které by mohlo přimět zákazníka akceptovat nabídku jen proto, aby:
  - prokázal přímému prodejci osobní přízeň
  - dosáhl ukončení nežádoucí prezentace
  - získal nějakou výhodu, která není předmětem nabídky
 4. Pokud obdržíte smlouvu nebo jiný dokument, bude jasný a srozumitelný. Prodejce si ověří, že opravdu všemu rozumíte a zodpoví jakékoliv případné doplňující dotazy.
 5. U Vorwerku máte možnost využít právo na odstoupení od smlouvy do 14 dní od podpisu smlouvy. Přímý prodejce vás o tomto vždy informuje včetně způsobu, jakým můžete právo uplatnit.

Předvedení vysabače Kobold VK200 s čističem pevných podlah SP600, který vysává a vytírá zároveň

přesvědčte se sami

Seznamte se s kvalitami výrobků Kobold při nezávazném osobním předvedení přímo u sebe doma.

Více informací o Asociaci osobního prodeje naleznete na www.osobniprodej.cz.


Oblíbené články


Mohlo by vás zajímat