KOBOLD MAGAZÍN svět zážitků

Předvedení výrobků Kobold - vyzkoušejte si je nezávazně a bez obav přímo u sebe doma!

Tipy a triky
Je to jako noční můra. Někdo zvoní, otevřete a za dveřmi stojí prodejce, který hned spustí svou naučenou řeč. Určitě takovou situaci znáte a tak víte, že se prodejce nedá lehce odradit, i když zrovna vůbec nemáte čas na rozhovor ani na předvádění produktů. A přesně z tohoto důvodu u Vorwerku pracujeme podle jiného principu. Středem zájmu jste pouze vy a vaše vlastní potřeby! Váš osobní poradce přijde k vám domů, jen pokud si to budete přát a přizpůsobí se vašim individuálním potřebám.

Předvedení produktů pouze po domluvě

Zapomeňte na dobu, kdy najednou stál u vašich dveří někdo neohlášený a chtěl vám něco prodat. U nás rozhodujete vy, zda a kdy vás navštíví obchodní zástupce společnosti Vorwerk Kobold. Termín si můžete domluvit kdykoli na našich webových stránkách. Máte možnost kontaktovat přímo obchodního zástupce v blízkosti svého bydliště. Vy sami rozhodnete, kdy vás náš obchodní zástupce bude mít tu čest navštívit, a tím neohlášená návštěva odpadá.

Vyzkoušení produktů v domácím prostředí

Objevte všechny chytré funkce a vynikající kvalitu našich produktů přímo tam, kde je budete využívat - u sebe doma. Sdělte našemu poradci své potřeby a přání, aby vám mohl poradit s vašimi konkrétními požadavky. Dopřejte si čas a důkladně a nezávazně si všechny produkty vyzkoušejte. Prověřte je v praxi a nebojte se poradce zasypat dotazy. Během předvádění navíc získáte užitečné tipy pro správné používání. Cílem obchodního zástupce je poskytnout vám komplexní poradenství a podporu ve vašem rozhodování a vytvořit nabídku přímo na míru a přitom bez povinnosti nákupu. V klidu si rozmyslete, zda a který přístroj si budete chtít pořídit.

Užijte si individuální servis i po záruční době produktu

Váš osobní poradce zná vaše potřeby a přání a je vám k dispozici dlouhodobě – i pro dodatečné otázky v rámci pozáručního servisu.

přesvědčte se sami

Seznamte se s kvalitami výrobků Kobold při nezávazném osobním předvedení přímo u sebe doma.

Závěrem – naším cílem je mít spokojeného zákazníka

Díky flexibilnímu plánování termínů jste vy centrem dění. Všechny produkty značky Kobold si můžete vyzkoušet beze spěchu a bez povinnosti si je pořídit a zjistit tak, který z nich se nejvíce hodí právě vám. Spontánní osobní prodej je často spojen s negativními pocity a nátlakem. Vorwerk jako zakládající člen Asociace osobního prodeje (AOP) spoluvytvářel etická pravidla přímého prodeje. Tyto normy zaručují ochranu před nekalými obchodními praktikami a férové jednání prodejců při předvádění. Naším cílem je mít spokojeného zákazníka, který se k nám vždy rád a s důvěrou vrací a naším přáním je, abyste v rámci spolupráce s námi měli pocit, že jste skutečně našli ideální řešení svých potřeb.

Logo Asociace osobního prodeje

Oblíbené články


Mohlo by vás zajímat