KOBOLD MAGAZÍN svět zážitků

Využijte naplno příslušenství k vysavači

Tipy a triky
Jak docílit ještě čistší domácnosti pomocí vašeho vysavače? Vsaďte na malé pomocníky s velkým účinkem. Znáte to určitě všichni. V bytě máte všemožné těžko dostupné kouty nebo citlivé povrchy, kde se usazuje prach a nečistoty. Vysát je s nástavcem na podlahy nestačí nebo je to přímo nemožné. Pro úklid právě takových míst existují různé hubice a příslušenství. Tito malí pomocníci pomohou nejen vysát nečistoty z každé skuliny, ale ještě vám ušetří nepříjemnou práci a vy budete mít více času na důležitější věci.

Zbavte se prachu se správným příslušenstvím

Každý z nás má v bytě předměty a zařízení, které téměř magicky přitahují nečistoty. A tak pořád dokola utíráte prach. Se správným nástavcem na vysavač, například s víceúčelovou prachovkou od Koboldu, nyní můžete i nečistoty z choulostivých povrchů zcela snadno vysát. Citlivá stínítka lamp tak lehce vyčistíte stejně jako knihy ve vaší knihovně nebo vaše krásné dekorace.

Čistota ve všech skulinách a koutech

Do úzkých štěrbin se velký podlahový nástavec zkrátka nedostane. Jaké štěstí, že i pro tato těžko dostupná místa existuje správná hubice. Pro různé meziprostory nebo i pro úklid podlahových lišt se zvlášť dobře hodí hubice vhodná pro všechny typy spár, jako je například Vario-hubice od Koboldu. Svou štíhlou konstrukcí je uzpůsobena pro všechny kouty, kde vysaje prach do posledního smítka. A pokud potřebujete delší dosah, je k dispozici také prodlužovací trubice.

Vsaďte na všestrannost

V džungli všemožných hubic na vysavače lehce ztratíte přehled a pak si kladete otázku, zda je opravdu pro každé místo v domácnosti potřeba jiný nástavec. Naštěstí existují hubice, které jsou konstrukčně uzpůsobeny pro všestranné použití. Flexo-hubice od Koboldu například vysaje velké plochy nad podlahou, lze ji ale také přeměnit, a bez námahy s ní vyčistit úzké meziprostory například v polstrování.

Příslušenství Kobold

Příslušenství a spotřební materiál Vorwerk naleznete v našem e-shopu.

Úklidový systém Kobold tedy zahrnuje sortiment různých nástavců, které nabízejí řešení pro každý problém. Jak vidíte, svět hubic na vysavače je plný malých tajemství, která váš úklid dotáhnou k dokonalosti a ještě vám ušetří drahocenný čas.


Oblíbené články


Mohlo by vás zajímat