VYSÁVÁNÍ A VYTÍRÁNÍ ZÁROVEŇ? POTOM PŘÍMO ZÁŘÍM!“

Nový nástavec 2v1 na vlhké čištění pevných podlah Kobold SP530. Vysávání a vytírání pevných podlah současně! 

Rozumíme povrchům.

Domluvte si předvedení

Zářivá čistota za polovinu času

Úspora času při úklidu domácnosti je nejpřesvědčivější argument čističe pevných podlah Kobold SP530. Vysávání a vytírání pevných podlah jako jsou parkety, laminát, dlažba nebo kámen probíhá pouze v jediném pracovním kroku – jednoduše a chytře!

VYSÁVÁNÍ I VYTÍRÁNÍ ZÁROVEŇ

VHODNÝ PRO PARKETY, LAMINÁT, DLAŽBU NEBO KÁMEN

ÚSPORA AŽ 50 % ČASU

DŮKLADNÉ A SNADNÉ ČIŠTĚNÍ PEVNÝCH PODLAH

VELICE NÍZKÁ SPOTŘEBA VODY A ČISTICÍCH PROSTŘEDKŮ

Ideální také pro čištění pod nábytkem

50% úspora času, 100% vysávání a vytírání!

Jak na to? Návod k použití

1
Navlhčení čisticí mikroutěrky
Nalijte do aplikační nádoby 5 ml čisticího přípravku Koboclean a dolijte vodou (maximálně 0,5 litru). Potom pomocí aplikační nádoby navlhčete rovnoměrně tímto roztokem příslušnou čisticí mikroutěrku. Na vyčištění 20 m2 potřebujete maximálně 100 ml roztoku.

2
Zasunutí držáku mikroutěrky
Nasaďte mikroutěrku na držák a zasuňte jej z boku do čističe pevných podlah Kobold SP530. Zapněte vysavač Kobold VK200 (stupeň Auto) a přišlápnutím pomocné vzduchové klapky čistič zapněte.

3
Vysávání a vytírání
Kobold SP530 účinně vysává svými dvěma sacími kanály všechny hrubé nečistoty. Držák mikroutěrky, umístěný mezi oběma kanály, pracuje rychlostí 1 350 obrátek za minutu. Pomocí kmitavých pohybů držáku klouže Kobold SP530 po podlaze a přitom důkladně a šetrně odstraňuje nečistoty až do hloubky pórů!

Správná mikroutěrka pro každý typ pevné podlahy

Klíčovou roli hraje správná mikroutěrka. Parkety, laminát, keramické dlaždice nebo kamenné povrchy
– čistič Kobold SP530 je vhodný téměř na všechny druhy pevných podlah.
Mimochodem: Kobold SP530 se stará o dokonale čisté podlahy již ve více než 1 800 000 domácností!

Kamenné podlahy

Specialista na choulostivé pevné podlahy: Mikroutěrka MF530 Universal Soft se ideálně hodí k čištění měkkých, porézních nebo obtížně čistitelných a tmavých podlah. Tato utěrka ale dokáže pravé divy i na hladkém, glazovaném povrchu. Také tyto utěrky jsou vyrobeny z mikrovlákna, jsou ale mnohem tenčí. Jsou tak účinnější proti skvrnám, aniž by podlahu poničily.

KOUPIT ONLINE 

Parkety a dřevěné podlahy

Tato mikroutěrka je určena pro choulostivé parkety a dřevěné podlahy. Parketová mikroutěrka MF530 je vyrobena z bavlny a syntetických vláken a hodí se optimálně k použití na dřevěné povrchy. Odstraňuje dobře skvrny a zároveň je šetrná vůči choulostivým parketám a dřevěným podlahám.

KOUPIT ONLINE 

Všechny druhy pevných podlah

Už její název hovoří sám za sebe! Univerzální mikroutěrka MF530 se výborně hodí na velkou většinu podlahových krytin, pokud není jejich povrch příliš choulostivý a nevyžaduje zvláštní péči. Univerzální mikroutěrka absorbuje asi 100 ml tekutiny. Obzvlášť vhodná je pro čištění spár. Vyrobena je z polyesteru s vysokým obsahem mikrovlákna.

KOUPIT ONLINE 

Základní vybavení

Kompletně všechno, co potřebujete pro dokonalé vysávání a vytírání pevných podlah. Inovativní čistič pevných podlah Kobold SP530 se sadou vhodného příslušenství koupíte výlučně u našich obchodních zástupců nebo na zákaznických centrech Vorwerk.

Základní sada Kobold SP530

  1. Nástavec na vlhké čištění pevných podlah Kobold SP530
  2. Aplikační nádoba pro Kobold SP530
  3. Koboclean 15 Universal
  4. Mikroutěrky Kobold MF530 Universal (4 kusy)

Chci ho! 

 Nejlepší výrobek roku
Kobold SP530 byl v soutěži Plus X Award zvolen porotou nejlepším výrobkem roku 2013. Kobold SP530 obdržel navíc ocenění v těchto kategoriích: inovace, vysoká kvalita, snadné použití a funkčnost. Plus X Award je nejprestižnější celosvětové ocenění inovací v oblasti technologie, sportu a životního stylu.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Kryt
KrytVysoce kvalitní recyklovatelný plast
Motor
Motorbezúdržbový stejnosměrný motor
Napětí
Napětí220 – 240 V střídavého napětí 50/60 Hz
Jmenovitý příkon
Jmenovitý příkon100 W (použitelný pouze ve spojení s vysavači Kobold)
Převodovka
Převodovka1. stupeň – čelní šneková převodovka
2. stupeň – bezúdržbový pohon ozubeným řemenem 1350 ot./min
Hmotnost
HmotnostCca 3 kg
Rozměry
RozměryVýška: Cca 12 cm (s ležícím kloubem)
Šířka: Cca 31 cm
Délka: Cca 36 cm (s ležícím kloubem)
Emise hluku
Emise hluku87 dB(A) re 1 pW hladina akustického výkonu s vysavačemKobold VK200 v návaznosti na EN 60704-2-1 na hladkýchdlaždicích

Servis

Často kladené otázky

Naše vývojové oddělení v německém Wuppertaluneustále pracuje na optimalizaci všech našich výrobků. V současné době jsme schopni říci, kdy budou vyvinuti nástupci elektrického kartáče na čalounění Kobold PB440 a čističe pevných podlah Kobold SP530. Oba tyto produkty jsou technologicky sofistikované i vysoce kvalitní a fungují perfektně také s novým úklidovým systémem Kobold VK200.