Často kladené dotazy
Čistič koberců Kobold VF200

Zde naleznete nejčastější dotazy k čističi koberců Kobold VF200.
Zpět na přehled 
Čistič koberců Kobold VF200

Čistič koberců Kobold VF200 zvládá oba dva čisticí kroky. Po naplnění nádoby čisticím prostředkem Kobosan jej rovnoměrně dávkuje na koberec, zatímco po sešlápnutí nožního spínače Kobosan do koberce zapracovává a koberec tak čistí.

Samostatný motor není nutný, vysavač Kobold VK200 využívá k pohonu kartáče VF200 tzv. turbo pohon (proudění vzduchu). 

Toto je nyní práce čističe koberců Kobold VF200. Po naplnění nádoby čisticím prostředkem Kobosan jej rovnoměrně dávkuje na koberec, zatímco po sešlápnutí nožního spínače Kobosan do koberce zapracovává. Díky tření dochází k odstranění nečistot z vláken koberce a jejich následné navázaní na Kobosan. Po zaschnutí Kobosanu (cca 30 minut), se pak Kobosan společně s navázanými nečistotami vysaje.

S čističem koberců Kobold VF200 lze snadno a spolehlivě čistit koberce s délkou vlasu až 1,5 cm.

Před tímto důrazně varujeme. Neexistuje žádná záruka, že jiný čisticí prostředek bude účinný a co je důležitější, vhodný k takovému použití. Čisticí prostředek Kobosan a čistič koberců Kobold VF200 byly vyvinuty s cílem dokonale fungovat společně. Čisticí prostředek Kobosan můžete snadno objednat prostřednictvím svého obchodního zástupce, na zákaznických centrech Vorwerk, přes bezplatnou zákaznickou linku 800 168 987 nebo v našem internetovém obchodě.

Aby čisticí prostředek Kobosan zvládl z koberce odstranit také alergeny, měli byste jej do koberce zapracovávat přibližně po dobu 3 minut na čtvereční metr. Poté nechte Kobosan cca 30 minut vyschnout a vysajte jej.

Ne, do nádoby čističe koberců Kobold VF200 nasypte pouze Kobosan.

Čistič koberců Kobold VF200 a čisticí prostředek Kobosan může být použit také k čištění velmi znečištěných koberců, například vyšlapaných cestiček.

To se liší od člověka k člověku. Charakteristika domácnosti může rovněž sehrát důležitou roli. Určení nejlepšího intervalu mezi čištěním je třeba si stanovit individuálně dle vlastních potřeb.

Bohužel ne. V rámci úklidového systému Kobold VK200 je čistič koberců Kobold VF200 jediným specialistou pro dávkování a zapracování Kobosanu. Váš obchodní zástupce vám rád předvede konkrétní možnosti všech jednotlivých nástavců.

Nový úklidový systém Kobold VK200 má své specialisty pro každý druh povrchu. Čistič koberců Kobold VF200 byl vyvinut speciálně na čištění koberců. Váš obchodní zástupce vám rád předvede konkrétní možnosti všech jednotlivých nástavců.

Bohužel ne. Čistič koberců Kobold VF200 zvládá dva čisticí kroky. Po naplnění nádoby čisticím prostředkem Kobosan jej rovnoměrně dávkuje na koberec, zatímco po sešlápnutí nožního spínače Kobosan do koberce zapracovává. Při používání čističe koberců VF200 je navíc vypnuté sání vysavače Kobold VK200.