Často kladené dotazy
Elektrický kartáč na čalounění PB440

Zde naleznete nejčastější dotazy k elektrickému kartáči na čalounění Kobold PB440.
Zpět na přehled 

Elektrický kartáč na čalounění Kobold PB440 je připojen k vysávací hadici bez kabelového vedení.

  • Připojte elektrický kartáč na čalounění Kobold PB440 k elektrické vysávací hadici.
Vysavač Kobold VK200 není zapnutý.
  • Zapněte vysavač Kobold VK200.

Čištění matrací

Kombinace různých nástavců je nezbytná z důvodu velmi specifických podmínek týkajících se čištění matrací, například z důvodu různých povrchových materiálů, ze kterých jsou matrace vyrobené. Váš obchodní zástupce vám rád předvede konkrétní možnosti všech jednotlivých nástavců.

Celý set na čištění matrací je speciálně navržen pro elektrický kartáč Kobold PB440 a pouze spolu tvoří neporazitelný tým. Elektrický kartáč na čalounění v kombinaci s čističem matrací a vyklepávacím nástavcem jsou ideálním týmem pro čištění matrací, který vaše matrace zbaví také alergenů.

Čistič matrací Kobold MP440 a vyklepávací nástavec Kobold MR440 dosahují plného účinku pouze pokud jsou používány společně, a proto jsou k dispozici pouze jako sada.

Ne, vyklepávací nástavec Kobold MR440 byl speciálně vyvinut pro různé druhy matrací. To přináší optimální výsledky čištění při jeho použití s elektrickým kartáčem na čalounění Kobold PB440. Váš obchodní zástupce vám rád předvede konkrétní možnosti všech jednotlivých nástavců.

Zu den Gebrauchsanleitungen 

Před použitím jiných čisticích prostředků důrazně varujeme. Neexistuje žádná záruka, že jiný čistič bude účinný a, což je důležitější, vhodný pro použití. Čistič matrací Lavenia a set na čištění matrací byly vyvinuty s cílem dokonale fungovat společně.

Čisticí prostředek Lavenia můžete snadno objednat prostřednictvím svého obchodního zástupce, na zákaznických centrech Vorwerk, přes bezplatnou zákaznickou linku 800 168 987 nebo v našem internetovém obchodě.

Úklidový systém Kobold VK200 má své specialisty pro každý druh povrchu. Set na čištění matrací byl vyvinut speciálně pro důkladné, hloubkové a zároveň šetrné čištění matrací. Váš obchodní zástupce vám rád předvede konkrétní možnosti všech jednotlivých nástavců.