Často kladené dotazy
Úklidový systém Kobold VK200

Zde naleznete odpovědi na nejčastější dotazy k úklidovému systému Kobold VK200.
Zpět na přehled 
Vysavač Kobold VK200

Nový úklidový systém Kobold VK200 vyniká díky své inovativní technologii, vysoké kvalitě a nadčasovým designem. Je vybaven specialisty pro každý typ povrchu. Dokonalá a jednoduchá práce s vysavačem je jednodušší především díky automatické kontrole podtlaku a automatické detekci druhu podlahy. A co víc, nový Kobold VK200 je především energeticky úsporný.

Bohužel ne. Mokré skvrny a velké kaluže musejí být před vysáváním vysušeny manuálně.

Automatická kontrola podtlaku zaručuje, že lze s vysavačem Kobold VK200 snadno manévrovat na jakémkoli povrchu při zachování příjemné síly, která jej drží na podlaze, a ideálního sacího výkonu zároveň.

Automatická kontrola podtlaku je navržena takovým způsobem, aby se vysavač Kobold VK200 nepřisával k podlaze a přitom stále poskytoval optimální sací výkon.

Tento LED indikátor je ukazatelem stavu zaplnění filtračního sáčku, který ukazuje, jak plný je filtrační sáček Premium FP200. V případě, že LED indikátor bliká červeně, obraťte se na svého obchodního zástupce nebo zákaznický servis Vorwerk.

Pokud svítí celý LED indikátor vysavače Kobold VK200 zeleně, není třeba měnit filtrační sáček Premium FP200. S tím, jak počet zeleně rozsvícených LED diod indikátoru klesá, filtrační sáček se zaplňuje. Pokud se LED indikátor rozsvítí žlutě, je třeba filtrační sáček vyměnit. V případě, že LED indikátor bliká červeně, obraťte se na svého obchodního zástupce nebo zákaznický servis Vorwerk.

Podobně jako je tomu například v autech, tak i nový vysavač Kobold VK200 se sám vypne, když jej překlopíte do parkovací polohy, např. abyste mohli odsunout židle od stolu. Také tato inovace dělá Kobold VK200 energeticky úsporným.

Vysavač Kobold VK200 se automaticky vypne, když je v parkovací poloze. Jakmile jej překlopíte zpět do pracovní polohy, vysavač pokračuje se stejným nastavením režimu vysávání jako předtím.

3v1 filtrační sáčky Premium FP200 lze do vysavače Kobold VK200 vložit velice rychle a snadno. Chcete-li tak učinit, otevřete kryt na zadní straně vysavače a jednoduše vložte složený filtrační sáček intuitivně do držáku. Filtrační sáček se automaticky rozvine, když vysavač poprvé zapnete.

Nové složené 3v1 filtrační sáčky Premium FP200 nejen šetří prostor, ale jejich použití je zároveň jednodušší. Filtrační sáček se automaticky rozvine, když vysavač zapnete.

Kapacita filtračního sáčku Premium FP200 se z pohledu jeho objemu změnila pouze nepatrně a změna nemá žádný významný vliv na výkon vysavače ani množství nečistot, které sáček schopen pojmout.

Aby stál vysavač Kobold VK200 pevně ve vzpřímené poloze, je nakloněn trochu dopředu. To znamená, že filtrační sáček může být do vysavače vložen zezadu velice snadno a rychle, bez nutnosti vysavač přidržovat nebo jej pokládat na podlahu.

Ne, filtrační sáček Premium FP200 se rozbalí automaticky, když vysavač poprvé zapnete, a není tedy třeba jej nejprve rozbalovat. Váš obchodní zástupce vám rád předvede, jak filtrační sáček do vysavače správně vložit.

Bohužel ne. Filtrační sáčky Premium FP200 3v1 jsou speciálně navrženy pro vysavač Kobold VK200. Filtrační sáčky pro váš starší model vysavače Kobold si můžete i nadále objednat prostřednictvím svého obchodního zástupce, na zákaznických centrech Vorwerk, přes bezplatnou zákaznickou linku 800 168 987 nebo v našem internetovém obchodě.

Bohužel ne. Tyto 3v1 filtrační sáčky Premium FP200 jsou speciálně navrženy pro vysavač Kobold VK200. Filtrační sáčky pro váš model vysavače Kobold si můžete objednat prostřednictvím svého obchodního zástupce, na zákaznických centrech Vorwerk, přes bezplatnou zákaznickou linku 800 168 987 nebo v našem internetovém obchodě.

Naše vývojové oddělení v německém Wuppertalu neustále pracuje na optimalizaci všech našich produktů, a přitom je vždy nutné určit, které inovace a technologie našim produktům vyhovují. V současné době není možné integrovat automatické navíjení kabelu při zachování jednoduchého a intuitivního ovládání vysavače. 

Vysavač Kobold VK200 je dodáván s demontovanou teleskopickou rukojetí proto, aby byl dodací proces pro naše zákazníky co možná nejrychlejší a nejpohodlnější. Naši zákazníci mohou teleskopickou rukojeť nasadit sami snadno a rychle – jednoduše ji zasuňte do těla přístroje. Váš obchodní zástupce vám s tím samozřejmě velice ochotně pomůže.

Naše vývojové oddělení v německém Wuppertalu neustále pracuje na optimalizaci všech našich produktů. Náš nový, vysoce účinný motor, který byl vyvinut pro vysavač Kobold VK200, optimalizuje proudění vzduchu vysavačem - podobně jako je tomu u testů automobilů v aerodynamickém tunelu. To bylo možné také díky optimalizovanému designu a sání jednotlivých nástavců.