FAQ Automatický elektrický kartáč Kobold EB400

Ultrazvukový senzor na spodní straně elektrického kartáče Kobold EB400 skenuje podlahu přibližně 16krát za sekundu. V případě, že senzordetekuje přechod mezi kobercem a pevnou podlahou, přizpůsobí během 0,7 sekundy odpovídajícím způsobem správný režim vysávání.

Automatický elektrický kartáč Kobold EB400 je,narozdíl od ostatních nástavců,všestranný.Je specialistou jak na koberce, tak napevné podlahy. Automatická detekce typu podlahy proto dává smysl pouze pro elektrický kartáč Kobold EB400.

Zu den Gebrauchsanleitungen 

V případě, že senzordetekuje přechod mezi kobercem a pevnou podlahou, přizpůsobíodpovídajícím způsobem správný režim vysávání během cca. 0,7 sekundy.

Zu den Gebrauchsanleitungen 

Je-li automatický elektrický kartáč Kobold EB400 používán k vysávání koberců, jeho kartáč rotuje až 1800krát za minutu. Při vysávánípevných podlah se jeho otáčky sníží na maximálně 800 za minutu. Ve stejné chvílidochází také k vysunutípomocných koleček a těsnicíchlišt, které mezi elektrickým kartáčem a pevnou podlahouudržují odstup přibližně 5 mm.

Ano. Automatickou funkci je možné deaktivovat pomocí šedivého spínače na rukojeti vysavače Kobold VK200, který umožňuje přepnutírežimu vysávání ručně.

Automatický elektrický kartáč Kobold EB400 lze použit také ve spojení se staršími modely vysavačů Kobold. Nicméně, se staršími modely není aktivní funkce automatické kontroly podtlaku. Také není možné manuální přepnutí režimu vysávání, protože starší modely nejsou vybaveny tímto přepínačem na rukojeti.

LED indikátor na horní straně elektrického kartáče Kobold EB400 ukazuje, v jakém režime elektrický kartáč v současné chvíli pracuje. Přerušovaná čára znamená, že je elektrický kartáč v režimu na koberce, zatímco plná čáraznačí režim pro pevné podlahy.

Automatický elektrický kartáč Kobold EB400 je vhodný pro použití jak na koberci, tak na pevných podlahách. Je vybaven automatickou detekcí druhu podlahy a mění své nastavení během 0,7 sekundy, pokud zjistí změnu typu podlahy. Kobold HD60 je nástavec, který je určen výhradně pro použití na pevných podlahách a není vybaven automatickou funkcí.

Rotující kartáč poháněný samostatným motorem zajišťuje, že proces čištění je skutečně hloubkový a důkladný, bez ohledu na výkonu. Elektrický kartáč Kobold EB400 zbavuje koberce i těch nejjemnější částečky nečistot. Efektivní technologie dvou motorů vysavače Kobold VK200 zaručuje elektrickému kartáči EB400 optimální sací výkon při pouhých 1800 otáčkách za minutu na kobercích a 800 otáčkách za minutu na pevných podlahách.

S elektrickým kartáčemKobold EB400 lze snadno a spolehlivě vysávat koberce s délkou vlasu až 1,5 cm. U všech ostatních je nutné jeho použití předem vyzkoušet – ideálně s přepnutím vypínače do polohy „Min“.

Bohužel ne. Technologie používané v elektrickém kartáči Kobold EB400 jsou speciálně vyvinuté pro tento kartáč.