Fragen zum Kobold PB440 Polsterboy

Häufige Fragen zum Kobold PB440 Polsterboy
Zurück zur Übersicht 

Kombinace různých nástavců je nezbytná z důvodu velmi specifických podmínek týkajících se čištění matrací, napříkladz důvodu různých povrchových materiálů, ze kterých jsou matrace vyrobené. Váš obchodní zástupce vám rád předvede konkrétní možnosti všech jednotlivých nástavců.

Celý set na čištění matrací je speciálně navržen pro elektrický kartáč Kobold PB440 a pouze spolutvoří neporazitelný tým.Elektrického kartáč na čalounění v kombinaci s čističem matrací a vyklepávacím nástavcem jsou ideálním týmempro čištění matrací, kterývaše matrace zbaví i alergenů.

Čistič matrací Kobold MP440 a vyklepávací nástavec Kobold MR440 dosahují plného účinku pouze pokud jsou používány společně, a proto jsou k dispozici pouze jako sada.

Ne, vyklepávací nástavec Kobold MR440 byl speciálně vyvinut pro různé druhy matrací. To přináší optimální výsledky čištění při jeho použití s elektrickým kartáčem na čalounění Kobold PB440. Váš obchodní zástupce vám rád předvede konkrétní možnosti všech jednotlivých nástavců.

Zu den Gebrauchsanleitungen 

Před tímto důrazně varujeme. Neexistuje žádná záruka, že jiný čistič bude účinný a, což je důležitější, vhodný pro použití. Čistič matrací Laveniaa set na čištění matrací byly vyvinuty s cílem dokonale fungovat společně. Čisticí prostředek Laveniamůžete snadno objednat prostřednictvím svého obchodního zástupce, na zákaznických centrech Vorwerk, přes bezplatnou zákaznickou linku 800 168 987 nebo v našem internetovém obchodě.

Nový úklidový systém Kobold VK200 má své specialistypro každý druh povrchu. Set na čištění matrací byl vyvinut speciálnědůkladné, hloubkové čištění matrací. Váš obchodní zástupce vám rád předvede konkrétní možnosti všech jednotlivých nástavců.