FAQ úklidový systém Kobold VK200

Nový úklidový systém Kobold VK200 vyniká díky své inovativní technologii, vysoké kvalitě a nadčasovým designem. Je vybaven specialisty pro každý typ povrchu. Dokonalá a jednoduchápráce s vysavačem je jednodušší předevšímdíky automatické kontrole podtlaku a automatické detekcidruhu podlahy. A co víc, nový Kobold VK200 je především energeticky úsporný a dosahuje nejvyššího možného hodnocení na energetickém štítku.

Bohužel ne. Mokré skvrny a velké kaluže musejí být před vysáváním vysušeny manuálně.

Zu den Gebrauchsanleitungen 

Automatická kontrola podtlaku zaručuje, že lze s vysavačem Kobold VK200 snadno manévrovat na jakémkoli povrchu při zachování příjemné síly, která jej drží na podlaze, a ideálního sacího výkonu zároveň.

Automatická kontrola podtlaku je navržena takovým způsobem, abyse vysavač Kobold VK200 nepřisával k podlaze a přitom stále poskytoval optimální sací výkon.

Zu den Gebrauchsanleitungen 

Tento LED indikátor je ukazatelem stavu zaplnění filtračního sáčku, který ukazuje, jak plnýje filtrační sáček Premium FP200. V případě, že LED indikátor bliká červeně, obraťte se na svého obchodního zástupce nebo zákaznický servis Vorwerk.

Zu den Gebrauchsanleitungen 

Pokud svítí celý LED indikátor vysavače Kobold VK200 zeleně, není třeba měnit filtrační sáček Premium FP200. S tím, jak počet zeleně rozsvícených diodLED indikátoru klesá, filtrační sáček se zaplňuje. Pokudse LED indikátorrozsvítí žlutě, je třeba filtrační sáček vyměnit. V případě, že LED indikátor bliká červeně, obraťte se na svého obchodního zástupce nebo zákaznický servis Vorwerk.

Podobně jako je tomu například v autech, tak i nový vysavač Kobold VK200 se sám vypne, když jej překlopíte do parkovací polohy, např. abyste mohli odsunout židle od stolu. Také tato inovace dělá Kobold VK200 energeticky úsporným a splňuje požadavky energetického štítku.

Vysavač Kobold VK200 se automaticky vypne, když je v parkovací poloze. Jakmile jejpřeklopíte zpět do pracovní polohy, vysavač pokračuje se stejným nastavením režimu vysávání jako předtím.

3v1 filtrační sáčky Premium FP200 lze do vysavače Kobold VK200 vložit velice rychle a snadno. Chcete-li tak učinit, otevřete kryt na zadní straně vysavače a jednoduše vložte složený filtrační sáček intuitivně do držáku. Filtrační sáček se automaticky rozvine, když vysavač poprvé zapnete.

Nové složené 3v1 filtrační sáčky Premium FP200nejen šetří prostor, ale jejich použití je zároveň jednodušší. Filtrační sáček se automaticky rozvine, když vysavač zapnete.

Kapacita filtračního sáčku Premium FP200 se z pohledu jeho objemu změnila pouze nepatrně a změna nemá žádný významný vliv na výkon vysavače ani množství nečistot, které sáček schopen pojmout.

Aby stál vysavač Kobold VK200 pevně ve vzpřímené poloze, je nakloněn trochu dopředu. To znamená, že filtrační sáček může být do vysavače vloženy zezadu velice snadno a rychle, bez nutnosti jej přidržovat nebo jej pokládat na podlahu.

Ne, filtrační sáček Premium FP200 se rozbalí automaticky, kdyžvysavač poprvé zapnete, a není tedy třeba je nejprve rozbalovat. Váš obchodní zástupce vám rád předvede, jak filtrační sáček do vysavače správně vložit.

Bohužel ne. Tyto 3v1 filtrační sáčky Premium FP200jsou speciálně navrženy pro vysavač Kobold VK200. Filtrační sáčky pro váš model vysavače Kobold si můžete objednat prostřednictvím svého obchodního zástupce, na zákaznických centrech Vorwerk, přes bezplatnou zákaznickou linku 800 168 987 nebo v našem internetovém obchodě.

Bohužel ne. Tyto 3v1 filtrační sáčky Premium FP200jsou speciálně navrženy pro vysavač Kobold VK200. Filtrační sáčky pro váš model vysavače Kobold si můžete objednat prostřednictvím svého obchodního zástupce, na zákaznických centrech Vorwerk, přes bezplatnou zákaznickou linku 800 168 987 nebo v našem internetovém obchodě.

Naše vývojové oddělení v německém Wuppertalu neustále pracuje na optimalizaci všech našich produktů, a přitom je vždy nutné určit, které inovace a technologie našim produktům vyhovují. V současné době není možné integrovat automatické navíjení kabelu při zachování jednoduchého a intuitivního ovládání vysavače. 

Vysavač Kobold VK200 je dodáván s demontovanou teleskopickou rukojetí proto, aby byl dodací proces pro naše zákazníkycomožná nejrychlejší a nejpohodlnější. Naši zákazníci mohou teleskopickourukojeťnasadit sami snadno a rychle – jednoduše ji zasuňte do těla přístroje. Váš obchodní zástupce vám s tím samozřejmě velice ochotně pomůže.

Naše vývojové oddělení v německém Wuppertalu neustále pracuje na optimalizaci všech našich produktů. Náš nový, vysoce účinný motor, který byl vyvinut pro vysavač Kobold VK200, optimalizuje proudění vzduchu vysavačem - podobně jako je tomu u testů automobilů v aerodynamickém tunelu. To bylo možné také díky optimalizovanému designu a sání jednotlivých nástavců.